Tr. Geg 29th, 2024
purkštukų remontas

Jei Jūsų dyzelinio automobilio variklio purkštukai yra sugedę ar nesandarūs, juos būtina pakeisti arba remontuoti. Kitu atveju, galite turėti rimtų problemų su varikliu. Nesugedę purkštukai leidžia varikliui dirbti sklandžiai, o pati transporto priemonė veikia optimaliai ir be jokių trikdžių. Visgi, jei pastebėjote nors vieną iš žemiau išvardytų požymių, tikėtina, kad yra reikalingas dyzelinių purkštukų remontas ir pats laikas skambinti automechanikui. Salvis.lt specialistai gali pasirūpinti Jūsų problema.

 

Degalų kvapas

 

Jei dažnai automobilyje jaučiate degalų kvapą, gali būti, kad Jūsų purkštukai netinkamai atlieka savo funkciją ir iš jų teka degalai. Tai gali  nutikti dėl to, kad veikiančiuose purkštukuose yra didelis slėgis, kurio susidėvėjęs ar sugedęs purkštukas negali atlaikyti, todėl iš jo pradeda tekėti kuras. Jei tokio nuotėkio priežastis yra sugedęs purkštukas, didelė tikimybė, kad degalai matysis ant purkštuko ir būtent dėl to sklis kvapas.

 

Sumažėjęs degalų naudojimo efektyvumas

 

Kai variklio įpurškimo sistema veikia taip, kaip turėtų veikti, į variklį patenka reikiamas degalų kiekis. Jei šis procesas vyksta netinkamai, sumažėja degalų naudojimo efektyvumas. Natūralu, kad vykstant degalų nutekėjimui iš sugedusio purkštuko, degalų ekonomija suprastės, o tokiam automobiliui bus reikalingas dyzelinių purkštukų remontas. Salvis profesionalai gali pasiūlyti Jums šias paslaugas.

 

Automobilio užvedimo problemos

 

Jei kyla automobilio užvedimo problemų gali būti, kad dėl to kalti yra Jūsų automobilio variklio purkštukai. Ši problema ypatingai išryškėja, jei automobilis yra su pilnu baku degalų.

 

Variklio gedimai

 

Nors sugedę dyzelinių degalų purkštukai dažnai sukelia bendrų automobilio veikimo problemų, tačiau gendantis variklis yra vienas iš požymių, kad su jais yra ne viskas gerai. Jei susiduriate su tokiomis problemomis, kaip gęstantis variklis, variklio vibracija, kyla problemų norint pagreitinti automobilį, reiktų susimąstyti, ar ne laikas apsilankyti pas automechaniką, kad jis patikrintų, ar tinkamai veikia Jūsų automobilio variklio purkštukai.

 

Variklio apsukų dažnis

 

Jūsų automobiliui gali būti reikalingas dyzelinių purkštukų remontas (Salvis specialistai visada pasiruošę padėti), kuomet pastebite, kad yra problemų su variklio apsukų dažniu. Degalų įpurškimo sistemai užsikimšus arba esant kuro nutekėjimai, tikėtina, kad variklis negauna pakankamai degalų, todėl Jūsų transporto priemonė tinkamai nereaguoja paspaudus greičio pedalą ir vėluoja pagreitėti. Esant tokiai situacijai, reikia nedelsiant imtis priemonių, nes kitu atveju gali perkaisti variklis.

 

Esant aukščiau nurodytiems požymiams, nedelsdami kreipkitės į automechaniką, kuris apžiūrėjęs variklį, galės nustatyti problemą ir, jei reikia, atlikti remontą.