An. Bal 23rd, 2024

Banerinė reklama yra viena populiariausių reklamos internete formų. Beveik kiekvienoje interneto svetainėje galima pamatyti spalvingų įvairių produktų reklamų. Interneto reklaminis skydelis triumfuoja daugiausia dėl savo paprastumo ir galimybės pritaikyti reklamą konkrečiai auditorijai.

Kodėl tai tokia veiksminga reklamos forma?

Reklaminių skydelių privalumas yra jų veiksmingumas, kurį galima lengvai išmatuoti. Pagrindinis rodiklis yra paspaudimų skaičius. CTR apskaičiuojamas dalijant naudotojų, kurie spustelėjo skelbimą, skaičių iš skelbimo rodymo kartų skaičiaus. Pavyzdžiui, galite pasakyti, kad tam tikros reklamos paspaudimų rodiklis yra 3 %. Tai reiškia, kad iš 100 banerio parodymų 3 žmonės jį spustelėjo. Todėl kuo didesnis CTR, tuo skelbimas yra veiksmingesnis.

Patraukli svetainė yra labai svarbi, kad jūsų buvimas internete padarytų įspūdį. Kūrybiškos ir įdomios svetainės visada pritraukia daugiau lankytojų. Vienas iš būdų turėti patrauklią ir patrauklią svetainę – rodyti animacijos antraštės banerį.

Štai keli animuotų banerių naudojimo privalumai:

  • Srautas

Įspūdingas animuotas antraštės baneris labai efektyviai pritraukia srautą į jūsų svetainę. Apsilankęs jūsų interneto svetainėje, žmogus tiesiog negali nepamatyti animuotos antraštės reklaminio skydelio.

  • Paprasta ir lengva

Animuoti baneriai bet kokią žinutę ar informaciją gali perteikti labai paprastai ir lengvai. Ilgas istorijas galite paversti mažais ir paprastais savaime suprantamais paveikslėliais arba tekstu. Padaryti taip, kad auditorija jūsų žinutę suprastų paprastai, lengvai ir greičiau.

  • Reklama

Animuotą antraštės banerį galima naudoti reklamos tikslais. Bet kokius pasiūlymus, nuolaidas, sandėrius ir pan. galima paprastai ir linksmai parodyti naudojant šią animuotą grafiką.

  • Didelis rėmas

Palyginti su kitais baneriais, animuotas baneris turi didesnį rėmelį tekstui ir paveikslėliams įtraukti. Todėl tokia forma galite pateikti daugiau informacijos, todėl ji yra veiksmingesnė ir efektyvesnė. Didelė antraštės banerio erdvė yra pliusas jūsų verslo ar įmonės rinkodarai.

  • Judėjimas

Šioje judančioje animacijoje galite rodyti visus svarbiausius savo verslo ar įmonės akcentus.  Lankytojams užtenka žvilgtelėti į šią judančią animaciją, kad jie užfiksuotų jūsų žinutę.

  • Poveikis

Lankytojui apsilankius jūsų svetainėje, jam bus lengva prisiminti animuotus paveikslėlius ar tekstą. Animacija suteikia svetainei išskirtinę ir nepaprastą išvaizdą, todėl daro didelį poveikį lankytojui.

Jei savo versle nenaudojate animuotų reklaminių skydelių, pats metas juos išbandyti. Jei suplanuosite turinį ir naudosite grafiką, tikrai galite tikėtis didelio savo verslo CTR.