Tr. Bir 19th, 2024
auto vin kodas

vin kodas auto

Tikriausiai jau esate pastebėję, kad keliuose mes dažniausiai sutinkame daugiau naudotų automobilių, bet ne naujų. Taip yra, nes dauguma renkasi pirkti naudotus automobilius, dėl kelių skirtingų priežasčių. Tarkime vieni mėgsta senesnės markės automobilius, nes laiko juos patvaresniais. Kiti asmenys negali leisti sau finansiškai įsigyti naujų automobilių iš salonų, bei nenori imti automobilių lizingo. Naudoto automobilio pirkimas gali sukelti nemažą galvos skausmą kiekvienam pirkėjui, kadangi rasti tikrai tvarkingą automobilį yra labai sunku. Dėl šios priežasties, VIN patikra yra puiki paslauga, kurioje galite gauti reikalingos informacijos apie jums reikalingą transporto priemonę.

Ką gausiu nusipirkęs ataskaitą?

Kuomet nusiperkate ataskaitą apie dominančią transporto priemonę, tuomet ženkliai sumažėja tikimybė, kad įsigysite prastos būklės automobilį. Kadangi yra ne vienas atvejis, kuomet patys automobilių pardavėjai nežino daug informacijos apie parduodamą transporto priemonę ir negalės jums atskleisti tam tikros informacijos. Taip pat nemaža dalis yra tų perpardavinėtojų, kurie slėps defektus, kad tik galėtų automobilį parduoti ir pasipelnyti iš jūsų.

  • Dėl šios priežasties, jums bus parodytos visos automobilio patirtos avarijos. Jei automobilis kada nors turėjo eismo įvykių, tuomet pamatysite ne tik, kad jie buvo, tačiau matysite ir įvertintą žalą, kada avarija buvo ir kokios kėbulo dalys nukentėjo, kad galėtumėte jas atidžiau apžiūrėti.
  • Dažnas pirkėjas mėgsta automobilius su mažomis ridomis, dėl šios priežasties išsigudrinę pardavėjai pradėjo varyti automobilius iš kitų šalių ir atsukinėti ridas. Jūs matysite visą transporto priemonės ridos augimo istoriją. Nuo tada kai išvažiavo iš gamyklos su kokia rida ir kiekvienų metų ridą. Ridos taipogi yra fiksuojamos ir atvaizduojamos technikinių metų. Jei rida buvo kada nors sukta, tuomet jums tikrai parodys nuo kokios iki kokios ridos buvo atsukta.
  • Reikia nepamiršti ir apie vogtas transporto priemones, nors tai ir retai pasitaiko, tačiau būna tikrai. Kartais atvaromi vogti automobiliai, kurių jūs tikrai neprisiregistruoti, o tik galite prisidaryti problemų. Viso pasaulio paieškos bazių žmogus tikrai nepatikrins, tačiau ataskaitos metu tai bus patikrinta.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį suteikia tikrai nemažai privalumų, kurių mes dar nepaminėjome.