Sk. Lie 21st, 2024

BMW yra žinoma automobilių gamintoja, kurios modelių linija apima įvairias varomųjų ratų konfigūracijas. Tradiciškai BMW automobiliai buvo žinomi dėl galinės varomosios ašies, kuri suteikia geresnį sukimosi stabilumą ir dinamišką vairavimo patirtį. Tačiau pastaraisiais metais BMW pradėjo gaminti ir modelius su priekinėmis varomomis ašimis.

Vienas iš pavyzdžių yra BMW 2 serija Active Tourer, kuris yra kompaktiškas daugiafunkcis automobilis su priekinėmis varomomis ašimis. Šis modelis buvo pristatytas siekiant pasiūlyti didesnį erdvės efektyvumą ir praktiškumą, kurie būdingi kompaktiškiems šeimos automobiliams.

Taip pat verta paminėti BMW i3, kuris yra elektrinis automobilis su priekinėmis varomomis ašimis. Šis modelis buvo sukurtas kaip inovatyvus ir ekologiškas automobilis, kuris atitinka elektromobilumo reikalavimus.

BMW 1 serija (F40) yra naujausios kartos kompaktiškas automobilis, kuris pasižymi priekinėmis varomomis ašimis. Šis modelis buvo pristatytas siekiant pasiūlyti dar didesnį efektyvumą ir praktiškumą tiems, kurie ieško kompaktiško ir miesto šeimos automobilio.

Taigi, atsakydami į jūsų klausimą, taip, BMW gamina ir automobilius su priekinėmis varomomis ašimis. Tai leidžia įvairinti jų modelių liniją ir atitikti skirtingus vartotojų poreikius ir pageidavimus. Galutinis pasirinkimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų, vairavimo stiliaus ir prioritetų. Tie, kurie vertina sportišką vairavimą ir galingus automobilius, dažniausiai rinksis BMW modelius su galinėmis varomomis ašimis, o tie, kuriems svarbi praktiškumas ir erdvė, gali rinktis modelius su priekinėmis varomomis ašimis.

10 faktų apie bmw automobilius

  1. BMW pradėjo savo veiklą kaip aviacijos variklių gamintojas. Prieš pradedant gaminti automobilius, BMW specializuojosi gaminant orlaiviams skirtus variklius.
  2. BMW kilęs iš vokiečių pavadinimo Bayerische Motoren Werke, kuris verčiamas kaip “Bavarijos variklių gamykla”.
  3. Pirmasis BMW automobilis buvo pagamintas 1928 metais ir vadinosi BMW 3/15. Tai buvo nedidelis ir ekonomiškas automobilis, kuris tada buvo inovacija automobilių pramonėje.
  4. BMW garsėja savo “dizaino grotomis” (kidney grille), kuri yra vienas iš jų prekės ženklų elementų. Ši dviejų dalių tinklelio formos dizaino elementas tapo simboliu ir unikaliai atpažįstamu brando bruožu.
  5. BMW M GmbH yra BMW mokslinių tyrimų ir plėtros skyrius, kuris specializuojasi galingų ir sportinių automobilių kūrimu. Jų M serijos modeliai garsėja galingais varikliais, pažangia vairavimo dinamika ir sportiniu dizainu.
  6. BMW savo modeliuose dažnai naudoja skaitmeninę technologiją ir inovatyvius sprendimus. Tai apima iDrive sistema, kuri valdo daugelį automobilio funkcijų per vieną centralizuotą ekraną ir valdymo vairą.
  7. BMW yra žinoma dėl savo aukštos kokybės ir dėmesio detalėms bei medžiagoms. Jie naudoja aukštos kokybės odą, medieną ir kitas prabangias medžiagas, kad sukurtų stilingus ir patogius automobilius.
  8. “M” serijos automobiliai yra galingi ir sportiniai BMW modeliai, kurie gali pasiekti aukštus greitį ir dinamiškus vairavimo pojūčius. Tai yra norima pasirinkti pasirinkimas tiems, kurie mėgsta adrenalino dozę ir sportišką vairavimą.
  9. BMW yra vienas iš pirmaujančių elektrinių automobilių gamintojų pasaulyje. Jų elektrinės automobilių linijos, tokių kaip BMW i3 ir BMW i8, atspindi jų įsipareigojimą aplinkos apsaugai ir tvariam transportui.
  10. BMW yra ilgametis dalyvis automobilių sporto srityje, dalyvaujantis įvairiose lenktynėse ir varžybose.