Tr. Bir 19th, 2024

Prekės ženklas Josera gyvuoja jau aštuonis dešimtmečius. Ji gamina ne tik kačių maistą, bet ir maistą šunims bei gyvuliams. Josera siūlo platų super premium ir premium klasės kačių ėdalo asortimentą ir savo ėdalą parduoda daugiau kaip 60 pasaulio šalių.

Kokių rūšių kačių maistą siūlo Josera?

Josera gamina ir šlapią, ir sausą kačių maistą. Jame naudojama tik žmonėms vartoti tinkama mėsa. Įmonė nenaudoja GMO ingredientų, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų. Josera neatlieka jokių bandymų su gyvūnais. Bendrovė gamina ėdalą su grūdais ir be jų.

Josera kačių maistas – apžvalga

Kad lengviau būtų pasirinkti, kokį kačių maistą išsirinkti internetu specializuotose gyvūnų prekių parduotuvėse, toliau aptarkime du populiariausius Josera kačių maisto produktus bei panagrinėkime jų sudėtį:

“Josera Turkey Cat Wet”

“Josera Turkey Cat Wet” – tai drėgnas ėdalas be grūdų, kurio sudėtyje yra lašišų aliejaus, kaip omega-3 riebalų rūgščių šaltinio. Jame taip pat yra augalinių skaidulų, padedančių kovoti su plaukų kamuoliais. Ėdalo pH yra 6,0-6,5, kad šlapimo takuose nesusidarytų akmenų. Josera Turkey Cat Wet yra visavertis pašaras suaugusioms katėms.

Kalorijų kiekis: skaičiuojama, kad 100 g maisto yra 115 kcal.

Privalumai:

·         Josera nenaudoja dirbtinių dažiklių, konservantų ar kvapiųjų medžiagų;

·         moliūgai gerina virškinimą, gysločio luobelės gali padėti išvengti plaukų kamuoliukų;

·         Josera naudoja tik genetiškai nemodifikuotus ingredientus.

“Josera Catelux Dry Cat Food”

Josera jau daugelį metų yra pripažinta už sausą kačių maistą. Įmonė gamina daugiau nei dešimt sausų ėdalų rūšių. Josera Catelux yra vienas iš dviejų ėdalų, apibūdinamų kaip tinkamų sveikoms, suaugusioms katėms. Šioje formulėje yra pridėta maistinių skaidulų. Teigiama, kad jis naudingas katėms, kurioms gali susidaryti plaukų kamuoliukų. Kaip ir daugelyje kitų Josera pašarų, šios receptūros pH balansas yra tarp 6,0 ir 6,5, o tai gali padėti sumažinti šlapimo takų akmenų susidarymą.

Šiame ėdale yra kai kurių sudedamųjų dalių, kurios nėra taip aiškiai nurodytos kaip Josera šlapio ėdalo sudedamosios dalys. Pavyzdžiui, jo sudėtyje yra “skrebučių” – maisto produkto, kurį sunku apibrėžti net ieškant internete. Geriausias apibrėžimas, kurį pavyko rasti, yra “baltyminga mėsos lydymo liekana, likusi po dalinio riebalų ir vandens atskyrimo”. Tai gyvūninių baltymų milteliai. Šiame maiste taip pat yra hidrolizuotų gyvūninių baltymų, t. y. baltymų, sumažintų iki tokių mažų gabalėlių, kad gyvūnui praktiškai neįmanoma sukelti alerginės reakcijos. Ėdale yra 1,30 % kalcio ir 0,95 % fosforo.

Kalorijų kiekis: Skaičiuojama, kad 100 g yra 117 kcal.

Privalumai:

·         daug gyvūninių baltymų;

·         nėra dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų;

·         maistinės skaidulos stabdo plaukų kamuoliukų susidarymą.