Sk. Bir 16th, 2024
vokai

Geriausias pakavimo medžiagų kainas dabar gali pasiūlyti toli gražu ne Lietuvos pašto skyriai ar kurjerių tarnybos.

Internetinės parduotuvės, tokios kaip Vokucentras, šiuo metu pateikia bene didžiausią pasirinkimą ir geriausias kainas. Tai liečia ne tik vokų, bet ir kitų panašių pakavimo medžiagų pirkimą. Jas dabar internetu galima įsigyti ypač mažomis kainomis. Žinoma, pirkimo sąlygos gali būti kiek kitokios nei esate pratę. Mat, mažiausias kainas dažniausiai gauna tie, kurie perka pakavimo medžiagas dideliais kiekiais. Kuo tie kiekiai didesni, tuo geriau. Norintiems pigiau įsigyti pakavimo medžiagas, kurios būtų patvarios, tiesiog reikia atidžiau rinktis pardavėjus.

Dabar vokai ir visos kitos pakavimo prekės mažesnėmis kainomis parduodamos tuomet, kai pasirenkamos specialios pakuotės. Tai reiškia, kad tuos pačius vokus reikėtų pirkti ne po kelis vienetus, kaip esate įpratę pašto skyriuose, o būtent pakuotėmis. Vieną pakuotę gali sudaryti nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų vokų. Tokios pakuotės bus pigiausios. Kuo jose bus daugiau vokų, tuo kaina bus mažesnė. Pradžioje minėtoje el. parduotuvėje Vokucentras.lt pratiškai visi vokai parduodami pakuotėmis. Patys pagalvokite – ar būtų verta pirkti kelis vokus, kurių pristatymas bus brangesnis nei jie patys?

Dažniausiai mažiausias kainas gauna tie, kurie visas pakavimo medžiagas perka ne tik didesniais kiekiais, bet ir reguliariai. Jeigu esate kažkokie verslininkai, kuriems nuolatos reikia vokų ar siuntų pakavimui skirtų medžiagų, tuomet viską jums teks pirkti gana dažnai. Ypač jeigu veiklos apimtys didėja. Jeigu nuolatos perkate pakavimo medžiagas iš tos pačios el. parduotuvės, tuomet laikui bėgat reikėtų pagalvoti ir apie tiekimo sutarties sudarymą. Kuo ji naudinga būtų jums?

Sudarius tiekimo sutartį, pardavėjas įsipareigotų taikyti mažesnes prekių kainas. Tai reiškia, kad ir tie patys vokai jums kainuotų daug mažiau nei kitiems. Aišku, jūs tam tikrą laikotarpį turėtumėte pirkti jų nemažą kiekį. Sudarant tiekimo sutartį, dažniausiai yra apibendrinami tiek pirkėjo, tiek pardavėjo įsipareigojimai. Jie gana paprasti – pirkėjas įsipareigoja nuolatos pirkti tam tikrą pakavimo medžiagų kiekį ir laiku už jas atsiskaityti, o pardavėjas įsipareigoja taikyti mažesnę kainą.