Sk. Lie 21st, 2024

Taro kortos ir Lenormand kortos skiriasi savo istorija.

Taro kortos yra senesnės ir turtingesnės simbolika, remiantis mistiniu ir magišku pasauliu. Taro kortų rinkinys paprastai susideda iš 78 kortų, kurių kiekviena turi unikalią simbolinę reikšmę ir susijusią su kitomis kortomis. Taro kortų skaitymas apima gilesnį asmenybės, dvasingumo ir ateities prognozavimo supratimą.

Lenormand kortos, kita vertus, yra naujesnės ir atsirado XVIII a. pradžioje. Jos turi aiškią simboliką ir dažniausiai apima 36 kortas. Lenormand kortų skaitymas yra daugiau praktinis ir remiasi įprastu gyvenimo supratimu, tačiau taip pat gali būti naudojamas ateities prognozavimui.

Nors šios dvi kortų rūšys turi savų skirtumų, jas galima naudoti ir kaip įrankius dvasinei bei psichinei savipagalbai, sprendžiant gyvenimo situacijas ar siekiant išsiaiškinti savo vidinius jausmus.

Kuo Taro ir Lenormand kortos skiriasi?

Taro ir Lenormand kortos skiriasi ne tik savo simbolika, bet ir naudojimo būdais. Taro kortos dažnai naudojamos kaip atsakymų į konkrečius klausimus, nes kiekviena korta turi savo unikalų simbolinį prasmę, kuri gali padėti išaiškinti situaciją ar atsakyti į klausimą. Taro kortų rinkinys taip pat apima “atsakymų” kortas, pvz., “Taip” arba “Ne”, kurios gali būti naudojamos tiesioginiam atsakymui į klausimą. Tuo tarpu Lenormand kortos yra daugiau skirtos bendroms situacijos ar temos apžvalgoms, nes jos dažnai apima kasdienybėje sutinkamus daiktus, įvykius ar situacijas, kurios gali padėti giliau suprasti tam tikrą situaciją ar temą. Taigi, priklausomai nuo klausimo ar situacijos, kurios reikalauja sprendimo, galite pasirinkti, kurią kortų rūšį norite naudoti – Taro ar Lenormand kortas.

Be to, Lenormand kortų simbolika yra labiau susijusi su kasdienybe, o Taro kortų simbolika yra daugiau susijusi su dvasiniu ir magišku pasauliu. Taro kortų skaitymas dažniausiai reikalauja didesnio supratimo apie mistinius ir dvasinius dalykus, o Lenormand kortų skaitymas daugiau priklauso nuo praktinio gyvenimo patirties.

Pasirinkti tarp Taro ir Lenormand kortų priklauso nuo to, kokios yra Jūsų asmeninės reikmės ir tikslai. Abu rinkiniai gali būti naudingi.

Taro ir Lenormand kortos taip pat skiriasi savo istorija. Taro kortos yra daug senesnės, jų pradžia siekia atgal iki XV a. Viduramžių, o Lenormand kortos buvo sukurta tik XVIII a. pabaigoje. Taro kortų simbolika ir prasmė turi gilų susijungimą su senomis mistinėmis tradicijomis, o Lenormand kortų kūrimas yra daugiau susijęs su XIX a. Prancūzijos kultūros ir meno tradicijomis.

Be to, Taro kortų rinkinys yra didesnis ir sudėtingesnis, sudarytas iš 78 kortų, kurių kiekviena turi unikalų simbolinį reikšmę. Lenormand kortų rinkinys yra mažesnis ir paprastesnis, jis apima tik 36 kortas, kurios taip pat turi aiškią simboliką, bet jos yra paprastesnės ir dažniau susijusios su kasdienybe.

Nepaisant to, Taro ir Lenormand kortų skaitymas gali būti labai įdomus ir naudingas kiekvienam, kuris domisi savo dvasine ir psichine raida arba ieško atsakymų į gyvenimo klausimus. Svarbiausia yra pasirinkti rinkinį, kuris atitiks Jūsų poreikius ir tikslus, ir išmokti skaityti ir interpretuoti kortas tinkamai.

Skaitydamas Taro arba Lenormand kortas, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kiekvienos kortos simboliką, bet ir į jų tarpusavio sąveiką ir vietą taro kortų pasaulyje. Skaitant Lenormand kortas, atsižvelgiama į jų padėtį lentelėje ir jų reikšmę atskirai, o skaitant Taro kortas, atsižvelgiama į kiekvienos kortos reikšmę atskirai ir bendrą kortų susiejimą.

Abu rinkiniai taip pat gali būti naudojami skirtingais būdais, priklausomai nuo skaitytojo asmeninio stiliaus ir metodų. Kai kurie skaitytojai daugiau pasikliauja savo intuicija ir dvasine patirtimi, o kiti daugiau vadovaujasi žinomais skaitymo metodais ir interpretacijos taisyklėmis.

Svarbu atsiminti, kad Taro ir Lenormand kortos yra tik įrankiai, kuriuos galima naudoti kaip pagalbą suprasdant save ir gyvenimo aplinką. Skaitymo metu svarbu išlaikyti atvirumą ir objektyvumą, o gautus atsakymus interpretuoti atsižvelgiant į savo asmeninę patirtį ir gyvenimo situaciją.

Išvados apie šias kortas:

Svarbiausia yra naudoti Taro ar Lenormand kortas kaip įrankį, kuris padėtų giliau suprasti save ir savo aplinką, o ne kaip būdą žaisti žaidimą ar žiūrėti į ateitį kaip į neišvengiamą likimą. Skaitant kortas svarbu turėti atvirą ir objektyvų požiūrį, atsižvelgti į savo asmeninę patirtį ir gyvenimo situaciją, ir naudoti kortas kaip būdą giliau suprasti save ir savo pasaulį. Tai yra puikus būdas patobulinti savo dvasinę ir psichinę raidą, o ne kaip būdas nuspėti savo ateitį ar kontroliuoti savo gyvenimą.