Tr. Geg 29th, 2024
masazuoklis am700
masazuoklis sprandui namie

„Prigimtinė gydomoji jėga, slypinti kiekviename iš mūsų, yra giliausias sveikatos šaltinis,  – teigė Hipokratas.

Skauda kaklą? Galbūt dirbate fizinį darbą, todėl norite įsigyti masažuoklį, kuris padėtų išvengti skausmo?  Kaklo masažuoklis gali ne tik atpalaiduoti, bet ir padėti išvengti skausmo.

Masažo nauda yra neatsiejama nuo žmogaus fizinės ir dvasinės gerovės. Tačiau ne kiekvienas galime sau leisti kasdienines išlaidas brangiems ir alinantiems masažams Spa namuose. Tam Jums siūlome alternatyvą – viso kūno raumenų masažuoklį Shiatsu Pro „AM700“! Tai naujos kartos prietaisas Jūsų kokybiškam masažui ir visiškam kūno atpalaidavimui.

Mūsų siūlomas masažuoklis pranoks Jūsų lūkesčius. Viso kūno masažuoklis pasižymi šiomis savybėmis:

  • Padeda sumažinti raumenų skausmą ir emocinę įtampą.
  • Stimuliuoja kraujo ir limfos apykaitą.
  • Aktyvina riebalinio audinio cirkuliaciją.
  • Palaiko išvien endokrininės ir nervų sistemų veiklą.
  • Šis masažuoklis puiki alternatyva kaip reabilitacinė priemonė. Veikimo principas yra kitoks nei žemo dažnio impulsinis masažas, jis veikia dviejų galvučių sukimosi spektru, todėl jausmas yra lyg masažuotų kito žmogaus rankos + infraraudonųjų spindulių šildymo funkcija.

„AM700“ masažuoklis, sukurtas naudojant inovatyvias technologijas ir paremtas ilgalaikių bandymų duomenimis, yra pritaikytas įvairaus profilio masažams pečių, nugaros ar juosmens masažui. Jis ne tik sumažins stresą, tačiau ir atpalaiduos po sunkios darbo dienos. Mokslinių tyrimų duomenimis yra įrodyta, kad atpalaiduojantis viso kūno masažas padeda sumažinti streso sukeliamų ligų tikimybę.

Masažuoklio procedūromis galėsite pasilepinti ne tik Jūs, bet ir Jūsų šeimos nariai.

Produktui taikomas NEMOKAMAS PRISTATYMAS.

 

*Savo klientus aptarnaujame bet kuriuo paros metu 24/7 ir siunčiame užsakymus visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas. Kreipkitės telefonu +37064342280

Sutrikusi kraujotaka, įsitempę raumenys gali ilgą laiką būti įtempti ir be poilsio. Tai yra bendro nuovargio priežastis. Geras viso kūno masažas Jums padės atgauti energiją gerinant kraujotaką, mažinant raumenų įtampą ir sunkumo jausmą visame kūne. Masažuoklis padeda sumažinti skausmą Jis yra veiksmingas ir galvos skausmui, migrenai, nugaros skausmui, kaklo, pečių ir kitiems skausmams, susijusiems su kraujotakos ir raumenų skausmais.