Tr. Geg 29th, 2024

Išsirinkti vestuvinį žiedą – daug sunkesnė užduotis, nei atrodo. Reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių, o kai sakau daug, jų yra daug, patikėkite manimi! Čia mes sutelksime dėmesį į kai kuriuos iš jų.

VESTUVIŲ ŽIEDŲ STILIUS.

Pirmas dalykas, kurį turite apibrėžti, yra jūsų žiedo stilius. Stilius? TAIP, TAIP, nes jei nežinojote, nebėra vieno stiliaus vestuvinio žiedo, o aš turiu galvoje tą geltonojo aukso pusapvalį, kurį nešioja mūsų tėvai, seneliai, proseneliai ir visos ankstesnės kartos. . Dabar, laimei, turime pasirinkimų. ŽIEDO PLOTIS. Plotis gali skirtis pagal skonį, tačiau atminkite, kad jei tai, ko ieškote, yra vestuvinis žiedas, kurį norite nešioti visą dieną, kiekvieną dieną, jei nesate įpratę, per platus gali būti nelabai gera idėja. Jeigu pirkote internetu ir gyvai žiedo nematote, svarbu aprašyme pasiskaityti žiedų plotį, nes nuotraukos gali suklaidinti. ŽIEDO METALO TIPAS Šiuo metu turite atsižvelgti į du dalykus – savo skonį ir kišenę. Vestuviniams žiedams dažniausiai naudojami metalai – sidabras, baltas, geltonas ir rožinis auksas, nors jų yra ir daugiau, tačiau šį kartą akcentuosime būtent šiuos dažniausiai naudojamus. Sidabras. Tai pigiausias iš šių variantų, plačiai naudojamas visų tipų žiedams, dera beveik prie visko ir yra labai patvarus metalas.

Geltonas ir rožinis auksas. Kadagio ir geltono aukso vestuvinis žiedas. Paprastai jų kaina yra tokia pati ir gali skirtis nuo 3 iki 6 kartų daugiau nei sidabro kaina, priklausomai nuo naudojamo metalo kiekio ir žiedo dydžio. Auksas yra kietesnė medžiaga nei sidabras ir asocijuojasi su prabangiais bei tradiciniais žiedais. Baltas auksas. Balto aukso, smėlio ir kadagio vestuvinis žiedas. Jis yra šiek tiek brangesnis nei geltonasis ir rožinis, nes jo sudėtyje yra paladžio, todėl ši medžiaga taip pat yra kiečiausia iš trijų auksinių. Tai metalas, kuris dažniausiai oksiduodamasis padengiamas rodžio sluoksniu, tačiau šiuo metu yra baltojo aukso lydinių, kurie nesioksiduoja ir puikiai gali būti naudojami be šio rodžio sluoksnio, kuris ilgainiui atsiskiria ir jį reikia tepti iš naujo. Vestuvinių žiedų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo to ką jūs pasirinksite, koks metalas, ar dėsite akmenukus.