Sk. Lie 21st, 2024
pubg lietuva

PLAYERUNKNOWN‘S BATTLEGROUNDS, dar žaidimų pasaulyje žinomas kaip PUBG, tai žaidimas iškėlęs Battle Royale žaidimų žanrą į neregėtas aukštumas. Čia kiekvienas žaidėjas kovoja už save, o nugalėtojas gali būti tik vienas. Žaidimo arenoje veiksmą vienu metu pradeda 100 žaidėjų, kurie naudoja įvairiausias transporto priemones ir ginklus tam, kad nugalabytų savo oponentus vieną po kito ir išgyventų patys.

Šis Bluehole kūrėjų šedevras pasiglemžė tūkstančių žaidimų mėgėjų širdis dėl niekada nesustojančio veiksmo ir įgūdžių bei pastangų reikalaujančio žaidimo stiliaus. Žaidime yra begalė būdų įveikti savo priešininkus, bet priešininkai jų turi tiek pat, todėl kiekvieną akimirką turi būti atsargus ir žinoti, kad už kampo visada gali laukti ankstyva mirtis.

Išradingumas gali stipriai praversti žaidžiant PUBG, kadangi neretai tau baigsis kulkos, o negailestingame žaidimo lauke išgyventi be ginklų gali būti nelengva. Čia savo oponentams pribaigti galite naudoti plikus kumščius, pervažiuoti juos automobiliu ar motociklu, ar suduoti mirtiną smūgi keptuve per makaulę. Keptuvės čia itin tvirtos, todėl, jeigu sugebėsi, ją gali naudoti kaip skydą nuo tavo link zvimbiančių kulkų.

Gedėti mirusiųjų laiko čia nėra, tačiau gali apieškoti kūną – dažnai nukautas priešininkas su savimi turi vertingų ginklų ar kulkų, kurios ateityje gali išgelbėti tavo gyvybę. Savo resursus naudok atsakingai, kadangi jų kiekis ribotas ir nors tavo kumščiuose jėgos ir netrūksta, dar negimė žmogus galintis kumščiais įveikti automatinio ginklo šūvius.

 

Žaidimas buvo išleistas tik 2017 metų pabaigoje, todėl ir Tau dar tikrai nevėlu prisijungti prie veiksmo, kadangi aktyvių PUBG žaidėjų skaičius dar nežada mažėti. Sutaupyk pinigų įsigydamas žaidimą šioje svetainėje ir pasinerk į veiksmą, įvaldyk sudėtingas taktikas ir iš „patrankų mėsos“ tapk labiausiai bijomu žaidėju visame lauke!