Sk. Lie 21st, 2024

Šiais vis tobulėjančių technologijų laikais įvairias reklamos paslaugas perka beveik kiekvienas, kuris turi bet kokio tipo verslą ir siūlo įsigyti tam tikras prekes ar paslaugas. Pasirinkimas – ar reklamuotis miesto gatvėse esančių stendų ir plakatų pagalba, ar rinktis reklamą interneto platybėse. Visgi, ne visi žinome, kokias paslaugas ir galimybės galime gautis nusprendę reklamuotis internetu. Taigi, vertėtų žinoti, kokios yra remarketingo paslaugos ir kodėl vertėtų jas rinktis.

Kas tai yra?

Remarketingo paslauga dar kartais yra vadinama retargetinimu, šio proceso tikslas, surasti visame internete esančius bent kartą jūsų svetainėje apsilankiusius žmones ir jiems parodyti jūsų puslapio reklamą. Tokiu atveju buvę lankytojai yra įtikinami sugrįžti į jūsų internetinį puslapį ir įsigyti jūsų siūlomas prekes, ar paslaugas. Taigi, remarketingas, tai patikimiausias būdas į jūsų internetinę svetainę sugražinti buvusius lankytojus.

Pagrindinis veikimo principas

Remarketingo paslaugos veikia keturių pagrindinių žingsnių pagalba:

  • į jūsų internetinę svetainę lankytojas pirmą kartą patenka įvairių įprastų reklamos būdų dėka
  • pirmo apsilankymo metu vadinamų ‚cookies‘ pagalba vartotojo naršyklė įsimeną ‚Google Adwords‘ sistemą
  • kai lankytojas palieka jūsų svetainę ir pradeda toliau naršyti po internetą, ‚Google‘ sistema jį gali atpažinti bet kurioje interneto vietoje
  • taigi, vartotojui apsilankius kitoje svetainėje, kurioje yra plotas skirtas ‚Google AdSense‘ reklamai, jam yra parodoma aktuali, jūsų svetainės reklama

Taigi, remarketingas padės susigražinti buvusius klientus į jūsų interneto svetainę. O tai reiškia padidėjusį lankytojų ir potencialių pirkėjų skaičių, ir didesnį jūsų svetainės atnešamą pelną.

Skirtingi remarketingo tipai

Reikėtų žinoti, kad remarketingo paslaugos gali būti kelių skirtingų tipų: svetainės remarketingo paslaugos, CRM remarketingo paslaugos, socialinio remarketingo paslaugos, paieškos skelbimų pakartotinės rinkodaros sąrašai ir paieškos remarketingo paslaugos. Šie skirtingi remarketingo tipai koncentruojasi į skirtingus aspektus, pavyzdžiui, socialinio remarketingo paslaugos reiškia, kad jūsų puslapio skelbimai bus rodomi socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip: ‚Facebook‘, ‚YouTube‘ ar ‚Twitter‘.  Taigi, prieš renkantis kokio tipo remarketingas jums yra tinkamiausias, patartina gerai pasidomėti visų tipų skirtumais, trūkumais, privalumais ir galimybėmis.