Tr. Bir 19th, 2024
Sidabriniai auskarai – tai kur kas daugiau nei tik paprastas aksesuaras. Šis ypatingas papuošalas ne tik suteikia naujų formų kiekvieno stiliui, bet ir gali išryškinti jūsų veido bruožus bei tapti svarbiausia aprangos derinio detale. Nors moterims sidabrinių auskarų taisyklė pažįstama menkai, iš tiesų pasirinkus tinkamą papuošalą savo veido formai, galima dar labiau išryškinti natūralų grožį ir pabrėžti tai, kas jūsų išvaizdoje gražiausia. Kaip atrasti tobulus sidabrinius papuošalus, kurie padės demonstruoti unikalų stilių ir eleganciją? Žemiau – patarimai kiekvienai veido formai.

Sidabriniai papuošalai apvaliai veido formai: geometriniai siluetai

Apvalios veido formos savininkėms svarbiausia misija tampa vizualus veido pailginimas ir paryškinimas. Tai lengviausia padaryti ilgais, kampuotais auskarais. Čia nepamainomais tampa sidabriniai papuošalai, liejami geometrinėmis formomis: pavyzdžiui, kabantys stačiakampio ar trikampio silueto auskarai. Apvalūs, žiedo formos auskarai – tai sprendimas, kurio vertėtų privengti. Kodėl? Tokie papuošalai veidą vizualiai paverčia dar platesniu.

Ovali veido forma – išnaudokite visus privalumus

Moterys, turinčios ovalų veidą, gali džiaugtis plačiu pasirinkimų spektru: joms iš esmės tinka bet kokio stiliaus sidabriniai papuošalai, tad tuo pačiu – ir auskarai. Drąsiai eksperimentuokite su įvairiausiomis formomis, kurias galite pritaikyti atsižvelgdama į artėjančią progą, pasirinktus drabužius ar jau nešiojamus kitus papuošalus. Svarbiausia išlaikyti balansą – jei jau vilkite ryškių atspalvių suknelę, galbūt vertėtų dairytis kuklaus dizaino auskarų. Šįsyk susikūrus minimalistinį stilių, jį galite pagyvinti netikėtomis formomis.

Širdies veido formai balansą sukurti paprasta

Širdies veido forma pasižymi platesne kakta ir siauru, smailiu smakru. Norint subalansuoti šias proporcijas ir priartėti prie tobulo įvaizdžio, ieškokite auskarų, priešingai proporcingų jūsų veido formai. Tai reiškia, kad sidabrinių auskarų siluetas apačioje turėtų būti platesnis, šiek tiek primenantis lašo formą.

Sidabriniai papuošalai ir kvadratinė veido forma – dėmesys švelnesniems bruožams

Jei jūsų veido forma pasižymi ryškiais kampais ir itin aštria žandikaulio linija, sidabriniai papuošalai gali padėti sušvelninti šiuos bruožus. Kaip pasitelkti juvelyriką išvaizdos pokyčiams? Rinkitės apvaliais, išlenktais siluetais pasižyminčius auskarus ir nevenkite tekančių, banguotų linijų, kurios suteiks dar daugiau moteriškumo ir „suminkštins“ griežto veido įspūdį.

Pailga veido forma – odė minimalizmui

Jei apvalaus veido savininkėms svarbiausia prailginti veido siluetus, šiai veido formai patariama taikyti priešingus patarimus. Norint sukurti pločio iliuziją, svarbu rinktis auskarus, kurie pridėtų šiek tiek apimties veido šonuose. Tai pasiekti padės kuklūs kaspinėliai, prigludę prie ausies, ar platesni lankeliai. Pasirinkus ramias formas ir vengiant ilgų, siaurų auskarų, suklysti tiesiog neįmanoma.

Deimanto veido forma: metas pasitelkti kūrybiškumą

Platūs skruostikauliai, siaura kakta ir siauras smakras – tai ryškiausi deimanto veido formos bruožai. Jei manote, kad ši veido forma atliepia ir jūsų išvaizdą, svarbiausia nepamiršti vienos taisyklės: švelnesni kampai ir bendras balansas. Ieškokite auskarų su ramiais išlenkimais ir lašo siluetais. Dėmesį atkreips ir įdomaus dizaino lankeliai, auskarai su įmantriais raštais ar net spindinčiais kristalais. Venkite auskarų, platėjančių skruostikaulių zonoje – jie gali užgožti unikalią veido formą.

Nors mados pasaulyje egzistuoja tam tikros taisyklės, sukurtos skirtingiems figūros ar veido tipams, svarbu nepamiršti ir to, kad visi šie patarimai išlieka tik rekomendacijomis. Kas svarbiausia kuriant individualų įvaizdį? Ryškiausia misija išlieka auskarų, kurie geriausiai atskleistų jūsų stilių ir leistų jaustis užtikrintai, patogiai bei pasitikinčiai savimi, paieška. Nebijokite išbandyti skirtingų įvaizdžių – galbūt nesibaigiantys eksperimentai padės atrasti tą tobulą sidabrinį papuošalą, nepriekaištingai pabrėžiantį ir ypatingą stilių, ir unikalius veido bruožus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *