Tr. Bir 19th, 2024
Saviugdos kursai

Tapti geriausia savęs versija reikalauja pastangų, laiko ir įsipareigojimo. Nors šios sąvokos gali atrodyti lengvai pasiekiamos, daugelis žmonių susiduria su įvairiais iššūkiais jas įgyvendinant. Tačiau su tinkamais įrankiais ir pasiryžimu, kelias į saviugdą atneš daugybę naudos tiek jūsų asmeniniame gyvenime, tiek profesiniame augime. Idealus būdas užtikrinti sėkmę saviugdos srityje yra mokytis iš profesionalų – todėl pateikiame 3 geriausių saviugdos kursų sąrašą!

 

  1. Kaip perprogramuoti savo smegenis, Gregory Caremans

 

Kaip jau žinote, saviugda yra susijusi su savęs keitimu iš vidaus. Ir tai vyksta dėka neuroplastikos – patiriame gilias permainas mūsų mąstyme ir savęs suvokime.

Šiame „Kaip perprogramuoti savo smegenis“ kurse Gregory Caremans moko jus pagrindinių žinių apie tai, kaip veikia smegenys ir kaip jas perprogramuoti.

Jūs išmoksite daugybę mąstymu pagrįstų pratimų, kurie padės išvystyti kognityvinį lankstumą ir suprasti įpročių neurologiją.

Jeigu norite išmokti, kaip keisti savo įpročius, šis kursas skirtas būtent jums. Be to, yra skyrius apie tai, kaip įveikti atidėliojimą, ir net pamokos apie tai, kaip keisti praeities prisiminimus.

2.   Išmokite mokytis, „Coursera“ kursas 

„Coursera“ siūlo dar vieną saviugdos kursą, bendradarbiaujant su Mastricht ir Kalifornijos universitetu. Šis kursas padeda suprasti, kaip mokotės naujų dalykų. Tad, jeigu norite sužinoti, kaip jūsų smegenys apdoroja sudėtingų dalykų mokymąsi, galite išbandyti šį kursą. Tai vienas iš populiariausių ir mylimiausių „Coursera“ kursų, į kurį jau įsirašė 2 mln. dalyvių. Kursas apima tokias temas kaip:

 

  • Kaip smegenys įtraukia ir naudoja informaciją.
  • Klaidingos kompetencijos.
  • Kaip susidoroti su atidėliojimu.
  • Atminties lavinimo technikos.

 

Šis kursas gali pakeisti jūsų mąstymo būdą ir jūsų gyvenimą. Informacija jame pateikiama vaizdine medžiaga ir užduotimis. Laikas, kurį rekomenduojame skirti kursui yra 3–4 valandos per savaitę.

3. Angel mokymai: negatyvių programų šalinimas: naujos realybės kūrimo mokymai (kurso autorė: Angėlė Sederevičienė)

Sužinokite, kaip ištrinti nuo gimimo iki šios dienos egzistuojančias negatyvias programas: prote, mintyse, emocijose ir veiksmuose? Kaip įveikti kliūtis, trukdančias būti sėkmingais ir laimingais? Remiantis biologiniu metodu (kurio autorius St. Losevas ir dr. A. Bespeka), kuris yra moksliškai pagrįstas ir saugus, jūs sužinosite, kaip dirbti su negatyviomis programomis bei kaip surasti pirminę problemos priežastį ir ją pašalinti. Taip jūs pereisite į kitą savo gyvenimo būseną, iš „gyvenimas – kova“ į „gyvenimas – kūryba ir sėkmė“. O tam, kad visa tai sužinotumėte ir taptumėte sėkmingi, sveiki ir laimingi, kviečiame jus registruotis į naujus mokymus!

Mokymai vyks „Zoom“ platformoje. Registruokitės ir pakeiskite savo gyvenimą! Išsiaiškinkite savo tikslus! REALIZUOKITE JUOS! Pašalinę negatyvias programas, susikursite sėkmingą gyvenimą.

 

Jei jūs:

– dažnai atsiduriate negatyviose situacijose, patiriate įtampą, stresą darbe (versle);

– dalyvaujate konfliktuose šeimoje, su kolegomis;

– netenkina turimi santykiai su antrąja puse;

– dirbate, bet neuždirbate tiek, kiek norite; 

– tiesiog jaučiate pinigų stygių;

– baiminates dėl sveikatos.

Tuomet registruokitės į šiuos saviugdos mokymus!

Saviugdos mokymai: negatyvių minčių šalinimas ir paleidimas.

 

Saviugdos mokymai yra svarbūs jūsų karjerai, todėl siūlome juos išbandyti!