Tr. Geg 29th, 2024

Nuosavuose namuose be šildymo labai svarbu įsirengti ir karštą vandenį. Tam naudojami yra boileriai.

Žinoma, boilerių yra pačių įvairiausių ir išsirinkti tinkamą labai sunku, nes reikia apskaičiuoti, kiek vandens jūs išnaudosite, kokio dydžio jūsų namas, kitaip gali būti labai nepatogu. Jei įsirengsite per mažą boilerį, tai pastoviai gali trukti vandens, teks laukti kol jis pails, kad galėtumėte išsimaudyt.

Žinoma, dabar naujausiuose boileriuose vanduo labai greit įšyla, todėl nebereikia labai ilgai laukti. Be to, yra galimybė kontroliuoti vandens temperatūrą, kuri gali svyruoti nuo septynių iki 70+ laipsnių. Viskas priklauso nuo to, kokios temperatūros vanduo jums reikalingas. Be to, boilerius dažniausiai jungia prie šildymo katilo. Tai pats geriausias sprendimas, nes tuo pačiu metu jūs ne tik šildote savo namus bet ir karštą vandenį. Jūs labai greiti pastebėsite, kaip sumažės jūsų sąskaitos už šildymą. Jūs būsite nuo nieko nepriklausomas, nes šildysitės tiek keik jums reikia ir kada reikia.

Visi boileriai yra apsaugoti nuo korozijos, nes yra padengti specialiu emaliu. Taip pat kai kuriuose boileriuose yra galimybė įsirengti papildomą šilumokaitį, taip jūs keliais kartais padidinsite savo boilerio našumo. Visuose boileriuose yra įrengtos apsaugos nuo perkaitinimo arba užšalimo, todėl galite nebijoti, kad jūsų boileris suges, kai jūsų nebus namie.

Boileriai yra naudingi tuo, kad su jais yra patiriami labai minimalūs šilumos nuostoliai.

Labai dažnai namuose yra naudojami elektriniai vandens boileriai. Žmonės naudoja šiuos boilerius dėl kelių priežasčių. Visų pirmą juos labai lengva pajungti bei naudoti. Kai norite kažkur išvažiuoti, tai paprasčiausiai išjungiate boilerį, arba nustatote mažiausią temperatūrą, kad namuose neatsirastų drėgmės ir galite sau ramia galva važiuoti. Visų antra, tie, kas nori labai ekologiškai gyventi, bei stengiasi būti kuo mažiau priklausomi nuo valstybės ir turi tam lėšų, tai įsirengia saulės kolektorius. Taip Jums nereikės už nieką mokėti, tereikės, kad saulė šviesų kuo daugiau ir jūsų boileris dirbtų nemokamai.

Elektriniai vandens boileriai gali būti horizontalios arba vertikalios formos. Kurios formos boilerį išsirinksite jūs priklauso nuo to, kokiame name gyvenate ir kokio dydžio bus boileris. Jeigu ruošiatės jį įsirengti virtuvėje ar vonioje, kurių kvadratūra labai maža, tai jums geriau rinktis horizontalų boilerį, nedidelės talpos. Žinoma, jei jūsų šeima didelė, tokio boilerio neužteks, todėl teks ieškotis kitos vietos, kur įsirengti didesnį boilerį arba skirti jam pakankamai vietos virtuvėje, kas gali sugadinti jūsų interjerą. Jeigu jūsų namai dideli, tai dažniausiai elektriniai vandens boileriai yra įrengiami garaže arba sandelyje, arba katelinėje. Ten bus pakankamai vietos įsirengti boilerį, kad jis niekam netrukdyti. Vis vien jo dažnai naudotis nereikia, nustatot norimą temperatūrą, o visą kitą yra automatizuota.