Sk. Lie 21st, 2024

Paveikslėlis, kuriame yra vestuvių tortas, Gėlių dizainas, Gėlių komponavimas, puokštė Automatiškai sugeneruotas aprašymas

Šiemet besituokiančios poros, tiesiog stebins svečius unikalumu: ryškios, didelės gėlės, tvarumas, išmanūs sprendimai ir tuo pačiu grįžimas atgal laiku… Visa tai – 2024-ųjų tendencijos, su kuriomis kviečiame susipažinti.

Įvairūs raštai

Raštai grįžta į mados viršūnę. Jie prideda papildomą akcentą vestuvių dekorui. Raštai gali vyrauti kvietimuose, tekstilėje ir… visoje dekoro visumoje!

Ryškios spalvos

Jei svajojate vestuvėse atskleisti savo asmenybes per spalvas – 2024-ieji yra tam tinkamiausias laikas. Ryškių spalvų derinių įtraukimas į šventės dekorą, maistą ir aprangą sukurs atmosferą, kuri spindės išskirtinumu.

Gėlių kompozicijos

Gėlėms numatyta itin svarbi vieta šventės dekore. Taigi, planuojantys vestuves, gali drąsiai rinktis ryškias spalvas, įdomias gėles, išskirtines kompozicijas, kabančias instaliacijas, kurios paliks ilgalaikį įspūdį visiems šventės svečiams. Numatoma, kad šiemet klasikinės puokštės, kur vyrauja balta spalva, bus kiek pamirštos. Visgi, priešingai nei gėlėse, žieduose vis dar išliks populiarus baltasis auksas. Žiedų idėjų galite pasidairyti čia.

9-asis dešimtmetis

Ne veltui sakoma, jog mados pasaulis sukasi ratu, todėl šį sezoną sugrįšime į praėjusio amžiaus devintąjį dešimtmetį. Tai – ryškūs atspalviai, dideli siluetai bei išskirtiniai stiliaus akcentai, kurie suteiks galimybę jauniesiems įdomiau atskleisti savitumą.

Technologijos

Jaunieji vis dažniau renkasi inovatyvius sprendimus – nuo skaitmeninių kvietimų, vestuvių svetainių, LED ekranų iki tiesioginio ceremonijos transliavimo tiems, kurie negalėjo dalyvauti šventėje.

Tvarumas

Tvarumas smarkiai populiarėja ir vestuvių rinkoje. Siekiant tvarumo savo šventėje, standartinius kvietimus galima keisti į elektroninius arba pagamintus iš perdirbto popieriaus. Net ir žiedus, poros vis dažniau renkasi užsisakyti internetu. Taip pat galite rinktis pobūvio vietą, kuriai svarbu tvarumas – tiekia vietinį maistą, dekoruoja su vietinėmis gėlėmis.

Pramogos svečiams

2024-aisiais poros vakaro programą vis dažniau papildys ne tik gyvo garso atlikėjų koncertais, bet ir orientuosis į neįprastas svečių patirtis. Atsižvelgiant į šventės tematiką, į programą galima įterpti vis labiau populiarėjančius vestuvinius stand up, oro akrobatiką, būgnų pasirodymus. Tikslas – suteikti nepaprastą patirtį, kuri ilgai išliks atmintyje.