Tr. Geg 29th, 2024

Pasiruošimas naujai kelionei ar išvykai neišvengiamai yra susijęs ir su daiktų susidėjimu. Nors nemažai kas priklauso nuo to, kokio dydžio yra turimas kelioninis bagažas ir kokia bus kelionės trukmė, tačiau tam, kad šis procesas nevirstų rimtu iššūkiu, pateikiame 5 universalius patarimus, kaip kompaktiškai susipakuoti lagaminą.

1.Sudarykite sąrašą

Šiame sąraše turėtų būti ne viskas, ko jums gali prireikti, o tik tie daiktai, kuriuos tikrai naudosite, įskaitant drabužius, elektroniką, vaistus, higienos ir kosmetikos reikmenis ir dokumentus. Tokiu būdu šis sąrašas padės ne tik nieko nepamiršti, bet ir atsirinkti svarbiausias daiktus ir apsisaugoti nuo per didelio jų kiekio.

2.Apgalvokite savo aprangą

Jeigu vykstate, pavyzdžiui, į penkių dienų kelionę, tuomet galite pagalvoti, ką kiekvieną dieną ketinate rengtis ir pagal tai pasiimti reikiamą aprangą. Jei kelionė numatoma ilgesnė, tuomet vertėtų pasiimti drabužius, kurie dera pagal stilių ir spalvas ir tokiu būdu juos derinti tarpusavyje. Taip pat visada galite pasinaudoti 5,4,3,2,1 taisykle. Savaitės trukmės kelionei reikėtų penkių porų kojinių ir apatinio trikotažo, keturių viršutinių drabužių, trijų kelnių arba sijonų, dviejų porų batų ir kepurės. Žinoma, priklausomai nuo krypties dar gali tekti įsidėti ir maudymosi kostiumėlį ar sportinę aprangą.

3.Nesidėkite daiktų „dėl viso pikto“

Dažniausiai tokie daiktai tik užima vietą ir retai kada būna panaudojami. Jei iš tiesų gerai apgalvosite, kokių daiktų jums prireiks, tuomet išvengsite bereikalingo svorio ir sutaupysite vietos.

4.Pasiimkite tik tuos higienos ir kosmetikos reikmenis, kuriuos naudojate kasdien

Vertėtų pasvarstyti ar verta imti savo šampūną, muilą ir dušo želė, nes daugelis apgyvendinimo įstaigų šias priemones suteikia nemokamai. Taip pat nevertėtų imti ir viso kiekio naudojamų priemonių, o geriau jas perpilti į kelioninio dydžio indelius, tokiu būdu sutaupysite daugiau vietos.

5.Pirmiausia supakuokite didžiausius daiktus

Pradžioje sudėkite į lagaminą didžiausius daiktus ir tada aplink juos dėliokite mažesnius. Stenkitės išnaudoti tuščias erdves, pavyzdžiui, į batus sudėkite kojines. O daugiausiai vietos užimančius drabužius ir batus geriausia užsivilkti ir taip palikti kiek daugiau vietos lagamine.