Tr. Bir 19th, 2024
xbox one

xbox oneXbox One- tai pramogų sistema, skirta visai šeimai. Čia rasite geriausius filmus ir mėgstamiausius žaidimus, muziką, sportą bei tiesioginę TV  – viskas vienoje vietoje. Nemažą dalį naujovių padiktavo Xbox One bendroji kryptis, kuria keliauja žaidimų kompiuteriai – yra suteikta galimybė dalintis žaidimų įrašais, yra visas rinkinys naudingų programėlių, be to, „SmartGlass“ mobilioji vartotojo sąsaja tapo funkcionalesnė. Xbox One techninė charakteristika- AMD pagamintas 40 nm, technologijos lustas su 8 pagrindiniais ir grafikos apdorojimo procesoriais, 8 GB darbinės atminties, 500 GB nuolatinės atminties, USB 3.0 ir 802.11n ,,Wi-Fi” sąsajos. Kompiuterio dizainas- juoda, blizgi stačiakampė dėžė su ,,Blu-Ray“ grotuvu, veikiančiu kompiuteriui esant horizontalioje padėtyje.

Xbox One kompiuteris skirtas ne vien žaidimams, jis atlieka ir televizoriaus priedėlio vaidmenį. Jį galima prijunkti kaip tarpinę grandį tarp HDMi laidų teikiamo televizijos signalo ir televizoriaus. Kompiuteris, reaguodamas į naudotojo balsą gali perjunginėti kanalus, galima naudotis Xbox One teikiamu TV programų sąrašu bei be vargo persijunginėti tarp žaidimų, televizijos, interneto naršymo ir kitų veiklų. Xbox One yra revoliucinė aštuntosios kartos kompiuterinių žaidimų konsolė, kuri tuo pačiu yra ir multimedijos grotuvas. Grotuvą galima valdyti balso komandomis, taip pat turi įdiegtą Skypę funkciją ir patobulintą antrinio ekrano (kaip pvz. išmanusis telefonas ar planšetė) palaikymą. Konsolė siūlo naujas funkcijas žaidimų metu: Xbox One LIVE paslauga, patobulintas Kinect funkcionalumas, debesų kompiuterija, galimybė automatiškai įrašinėti ir dalintis žaidimo vaizdo medžiaga bei įdiegtas žaidimų transliavimo gyvai internetu palaikymas.

Xbox One buvo sukurtas šiuolaikiniam gyvenimo būdui. Jis akimirksniu ,,prabunda“, kai jūs tariate jam ,, Xbox One“ ir net įjungia televizorių. Parsisiuntimai ar sistemos pagerinimai parsisiunčia nepertraukdami žaidimo ar kitų pramogų, tad jūsų nevargins iššokantys pranešimai. Padarius pauzę žaidimai sustos, o juos tęsti galėsite, kai tik užsinorėsite. Gausite iš savo žaidimų ir pramogų kur kas daugiau su unikaliais ,,perkryžiuoto“ ekrano potyriais. Jūs galite naudoti savo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną praplėsdami, padidindami ar kontroliuodami, kas rodoma per Xbox One. Pasinersite į kinematikos pasaulį, kuris atrodo taip pat realiai kaip ir tikras gyvenimas, su veikėjais, kurie atrodo kaip tikri žmonės. Patobulinta Al technologija ir Xbox One apdorojimo galia padaro žaidimų pasaulį gyvybingesnį. Unikali Xbox One architektūra leidžia kūrėjams sukurti realistiškus, kinematinius potyrius.

Xbox One žaidimų konsolės skirtos pramogoms. Prie Playstation, Xbox, WII ar kitų gamintojų konsolių galite prijungti Kinect, Move ar kitas judesio kameras ir puikiai praleisti laiką draugų kompanijoje. Žaidimų konsoles taip pat galima naudoti filmų, nuotraukų peržiūrai, muzikos klausymui, televizijos programų įrašymui ar kitoms pramogoms. Xbox One- pažangiausias dizainas pažangiausioje technologijoje. Nuolat atnaujinamos funkcijos, turinys ir galimybės – žaidimų konsolė sukurta augti kartu su su pažangiausiomis technologijomis. Prisijungę prie bet kurio Xbox One, jūs pamatysite savo namų ekraną ir galėsite žaisti įvairius žaidimus.

Xbox One buvo sukurta, tapti viena iš pažangiausių bei geriausių žaidimų ir pramogų konsolių. Pirmą kartą buvo sukurta žaidimų operacinė sistema, kuri susilieja su Windows operacine sistema, tad jūs gaunate geriausią, kas gali būti geriausia iš abiejų ,,pasaulių“ be kompromisų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *