Št. Geg 25th, 2024

Dantų priežiūra yra svarbi ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir dėl gerovės ir sveikatos išsaugojimo. Štai keletas patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti savo dantis:

  1. Valykite dantis du kartus per dieną – ryte ir vakare. Tai padės pašalinti bakterijas ir maisto daleles iš burnos ertmės. Rekomenduojama naudoti fluoro turinčią dantų pastą.
  2. Naudokite dantų siūlą – tai padės pašalinti maisto daleles, kurios gali susidėti tarp dantų ir sukelti kariesą.
  3. Valykite liežuvį – liežuvis taip pat kaupia bakterijas ir gali prisidėti prie blogo burnos kvapo. Naudokite liežuvio draskyklę arba valykite jį su dantų šepetėliu.
  4. Valgykite sveikai – vengti riebaus ir saldaus maisto, nes tai gali sukelti kariesą ir kitas burnos sveikatos problemas.
  5. Lankykitės pas odontologą – reguliarūs vizitai pas odontologą padės išvengti didelių dantų problemų ir anksti nustatyti bet kokius sutrikimus.
  6. Naudokite skalavimo skysčius – šie skysčiai padeda pašalinti bakterijas ir šiek tiek atgaivina burnos kvapą.
  7. Niekada nepamirškite, kad blogi mitybos įpročiai, rūkymas ir netinkama burnos higiena gali sukelti rimtų dantų problemų, tokių kaip kariesas, dantenų liga ir net dantų netekimas.

Įprasti šie patarimai padės išlaikyti dantų ir burnos ertmės sveikatą. Tačiau, jei turite kokių nors klausimų arba problemų, geriausia būtų kreiptis į savo odontologą ar gydytoją.

Jeigu ieškote geriausios odontologijos klinikos Kaune, kurioje kainos už briketus ir kitas specialias paslaugas yra žymiai mažesnės nei kitur, Jūs radote teisingą vietą. Mes siūlome gerą kainą, gerus pasirinkimus bei individualizuotus pasiūlymus Jūsų poreikiams atitikti. Klientai iš viso Kauno bei kitų miestų, įskaitant Vilnių, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį, naudojasi mūsų aukščiausios klasės paslaugomis, todėl galite būti tikri, kad esame patikimi ir profesionalūs. Be to, padedame susitvarkyti reikalingus dokumentus draudimo ar lizingo atveju. Mūsų paslaugų sritis apima ne tik dantų taisymą, bet ir kitus procesus, tokius kaip breketų įdiegimas. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų specialistai dirbtų dėl to, kad jūs būtumėte laimingi ir patenkinti savo nauja šypsena. Mūsų klinikoje rasite neįtikėtinai geras kainas, kurios leis jums pagaliau gauti nuostabią išvaizdą.