An. Bal 23rd, 2024
verslo dovanos

Daugelis kalba tik apie verslo dovanų svarbą įmonės žinomumo didinimui ir darbinių santykių su klientais, verslo partneriais gerinimui. Visgi kitas svarbus aspektas – darbuotojams skirtų verslo dovanų privalumai. Tad vertėtų apžvelgti priežastis, kodėl verslo dovanos darbuotojams yra investicijų ir dėmesio vertas sprendimas.

Pripažinimas ir tinkamas įvertinimas

Įteikus kokybišką verslo dovaną kaip, pvz., puodeliai, džemperiai su užrašu ar praktiškos gertuvės darbuotojai jausis pastebėti ir įvertinti. Vienos darbuotojų apklausos metu gauti rezultatai atskleidė, kad gavę dovaną iš savo darbdavio didelė dalis darbuotojų jaučiasi patenkinti, nes yra vertinamos ir pastebėtos jų pastangos. Toks gestas teigiamai veikia darbuotojų nuomonę ir pasitenkinimą savo darbo aplinka bei didina motyvaciją.

Pasitenkinimas darbo aplinka

Nors verslo dovanos svarbu visiems įmonės darbuotojus, tai ypač aktualu šiuolaikiškiems jauniems asmenims, kurie dažnai keičia darbo vietas ir ieško tobulos darbo vietos. Atsižvelgus į jaunų įmonės asmenų poreikius ir pomėgius, tinkamai pateikta dovana padės išlaikyti talentingą jaunimą bei pakelti jų pasitikėjimą darbo aplinka. Stilingi džemperiai su užrašu, termo puodeliai, USB atmintinės, kokybiški belaidžiai krovikliai ar kiti modernūs įrenginiai šiomis dienomis užima svarbią vietą kasdieniame gyvenime.

Lojalumo augimas

Tinkamai parinkta dovana kelia darbuotojų prisirišimą bei norą pasilikti organizacijoje. Atsižvelgus ir įteikus originalią, įsimintiną dovaną auga darbuotojų lojalumas, dėl ko tikėtina, kad šie įmonėje norės dirbti dar ilgai.

Darbo vietos patrauklumas

Atsižvelgus į įmones, kurios laikomos vienomis patraukliausių darbdavių, jų sėkmės formulė tampa aiški. Tokie darbdaviai išsiskiria iš konkurentų dėl investavimo į savo darbuotojų produktyvumo, pasitenkinimo didinimą. Organizacijos patrauklumą lemia tai, kad darbuotojai jaučiasi vertinami, įmonės kultūra užtikrina darbuotojų bendrumą bei norą siekti bendrų tikslų. Atsižvelgus į kiekvieno poreikius ir netikėtai nustebinus savo darbuotojus tokiomis dovanomis kaip džemperiai su užrašu, kelioniniai krepšiai ar atšvaitai tokį gestą šie atsimins dar ilgai.

Konkurencingas darbo atlygis, įvairios naudos darbuotojams, paaukštinimo galimybės bei įmonės skaidrumas yra lygiai tokie pat svarbūs būdai norint turėti produktyvią, laimingą darbo komandą. Kiekvienos organizacijos tikslas yra pritraukti bei išlaikyti talentingus, lojalius darbuotojus.