Auskarai su deimantais

Deimantai – geriausi mergaičių draugai. Juk tikrai taip yra. Tačiau galima ir nežiūrėti taip stereotipiškai. Jau svarstėme apie tai, ar minimalizmas yra geras pasirinkimas svarstant apie papuošalus. Tačiau paanalizuokime: juk papuošalai su brangakmeniais nėra tiesiog blizgutis. Jie turi didžiulę vertę.

Be to, tai tarsi linkėjimas, kad draugė visuomet jaustųsi pasitikinti savimi, graži, stipri it deimantas. Yra ir praktinė pusė – nebesukti galvos, kuo pasipuošti bet kuria svarbia gyvenimo proga. Taigi, tokie auskarai gali būti tiesiog tobulas pasirinkimas – tereikia pasirinkti tinkamą modelį, dizainą, dydį. O būdama geriausia draugė, jūs tai tikrai žinote.

Laikas kartu

Kas gali būti geriau, nei bendravimas su savo geriausia drauge? Variantų be galo daug – tai ir lepinimasis SPA, ir kultūrinimasis, dalijimasis įspūdžiais po spektaklio, ir restorano įspūdžiai, ir pasivažinėjimas kartingais… Galima netgi kartu ieškoti, kurie auskarai su deimantais jai patiks ir taps dovana.

Knygos

Jei geriausia draugė skaito knygas, galite padovanoti jai knygą, kurios ji dar neturi. Dar geriau, jei ji apie ją labai ilgai svajojo. Jei trūksta informacijos, tuomet galite dovanoti ir ne pačią knygą, o, tarkime, knygyno dovanų čekį. Kad būtų dar įdomiau, galite dviese išsirinkti kelias knygas, jas skaityti ir vėliau aptarti įspūdžius.

Panašūs papuošalai

Tai – dar viena puiki idėja. Jei jūsų skoniai panašūs, galite abi išsirinkti panašius papuošalus. Tai gali būti ir kasdien nešiojama bižuterija. Tačiau jei draugė išties jums brangi, galite puoštis panašiai ir ypatingomis progomis. Minėtieji auskarai su deimantais – vienas variantų.

Lengviausias būdas sugalvoti,  – tai paprasčiausiai pamąstyti, kas jus sieja, kas jai svarbu ir apie ką ji svajoja. Tokiu atveju įrodysite, kad iš tiesų esate artima ir neabejotinai nudžiuginsite.