Pn. Geg 24th, 2024

Atradus puikias patalpas, kone kiekvienam kyla klausimas: kaip jas įrengti? Variantų labai daug, ir jie smarkiai priklauso nuo to, kas bus tose patalpose daroma, kokia jūsų veiklos specifika, ar vertinate tradicijas, ar linkstate link naujovių. Vis dėlto esama ir universalių sprendimų, pavyzdžiui, „Doremus“ vinilinės grindys. Pateikiame daugiau informacijos apie jas ir kitų patarimų.

Pirmiausia – planas

Viena didžiausių klaidų, kurias galima padaryti įrengiant verslo patalpas – neturėti jokio plano, gairių. Tokiu atveju vargu, ar galutinis rezultatas džiugins. Be to, plano neturėjimas ar nesilaikymas gali lemti dideles papildomas išlaidas. Taigi, pasisamdykite dizainerį arba apgalvokite esminius dalykus patys: kiek darbo vietų reikės, kur įrengsite laisvalaikio, laukimo, virtuvės ir pan. zonas, kokių darbo reikmenų, daiktų reikės.

Baldai – ne paskutinės minutės pirkinys

Nemažai žmonių mano, kad baldai gali būti įsigyti tada, kai visa kita jau bus įrengta. Tai – ne visai teisingas požiūris. Skubėdami reikiamų baldų galite ir nerasti. Jie gali netikti tiek dydžiu, tiek dizainu, tiek kiekiu. Geriausia – pradėti rūpintis baldais jau susidarius planą.

Blogos grindys – jokio komforto

Grindų danga smarkiai lemia patalpų jaukumą, patogumą. „Doremus“ vinilinės grindys – sprendimas, leidžiantis suderinti visus poreikius, nuo patrauklaus dizaino iki patvarumo. Toks gaminys ilgaamžis, stilingas, tad jį galite tiesti net tose zonose, kuriomis naudojasi itin didelis žmonių srautas. Vinilinių grindų priežiūra greita ir paprasta, ir tai tik dar vienas jų privalumas verslo įmonėms.

Detalės, detalės

Kai jau aišku, kaip atrodys grindys, sienos, darbo stalai ir kėdės, gali atrodyti, kad padaryta viskas. Tačiau reta kuri patalpa gali būti maloni, jei joje nėra žavių detalių. Tai nereiškia, kad erdves reikia perkrauti dekoro elementais. Tačiau keli jaukūs pledai, pagalvėlės ar sėdmaišiai, augalai gali iš esmės pakeisti patalpos atmosferą.

Darbo reikmenų įvairovė – ne veltui

Vos pradėjus dairytis po darbo reikmenų parduotuvių asortimentą tampa akivaizdu: visko tikrai daug. Skirtingi dizaino sprendimai siūlomi dėl tos pačios priežasties, dėl kurios skiriasi ir „Doremus“ siūlomos vinilinės grindys ar kitokie patalpų akcentai. Į žaismingus, unikalaus, originalaus, neįprasto dizaino darbo reikmenis tikrai verta investuoti – jie ne tik funkcionalūs, bet ir gerina darbuotojų, lankytojų nuotaiką, padeda pažvelgti į darbą kūrybiškiau.

Įrengiant patalpas labai svarbu iš anksto apgalvoti įvairiausius elementus. Kuo kruopščiau tai atliksite, tuo lengviau susiplanuosite biudžetą ir išvengsite netikėtumų. Nepamirškite – nesate vieni, tad prireikus patarimo drąsiai kreipkitės į ekspertus. Juk nepriekaištingos patalpos – jų kasdienybė.