Pn. Geg 24th, 2024

Daugeliui žmonių dušo kabina yra neatsiejama vonios kambario dalis, suteikianti ne tik būtinos higienos galimybes, bet ir padedanti atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos. Renkantis naują dušo kabiną, svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius faktorius, įskaitant kokybę, funkcionalumą ir prieinamą kainą. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamą dušo kabiną, kuri atitiks jūsų poreikius ir neprivers išleisti didelės sumos.

Apsvarstykite dydį

Renkantis dušo kabiną svarbu atsižvelgti į jos dydį. Norite būti tikri, kad perkate tai, kas tilps į įrengimui skirtą erdvę.

Prieš pirkdami dušo kabiną išmatuokite plotą, kuriame planuojate ją įrengti, ir įsitikinkite, kad pasirinkta įranga atitinka tuos matmenis. Be to (jei įmanoma), palikite keletą papildomų centimetrų erdvės aplink kabiną, kad galėtumėte patogiai įeiti ir išeiti.

Pagalvokite apie funkcijas

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra dušo kabinos funkcijos. Ar jums reikia garų funkcijos? Lietaus dušo galvutės? O gal ko nors paprastesnio, pavyzdžiui, rankinės dušo galvutės?

Pagalvokite, kas suteiks jums didžiausią patogumą, ir pasirinkite tokias funkcijas turinčią dušo kabiną. Taip pat svarbu įsitikinti, kad įrenginys turi visas būtinas sudedamąsias dalis, pavyzdžiui, tinkamas drenažo sistemas ir tinkamus sandariklius, užtikrinančius vandens nepralaidumą.

Pasirinkite dušo kabinos konstrukciją ir jos išvaizdą

Yra įvairių dušo kabinų tipų, kuriuos galite rasti fizinėje parduotuvėje arba internetu. Nerėminė kabina yra vienas pažangiausių ir moderniausių sprendimų. Berėmės kabinos gaminamos iš saugaus grūdinto stiklo plokštumų ir vyrių arba pagrindinių profilių, kuriais stiklas tvirtinamas prie sienos. Tokios kabinos sukuria nepriekaištingą ir modernų vonios kambario interjerą. Vienas iš trūkumų – tokios kabinos turi stumdomas duris, todėl jos tiks erdvesniame vonios kambaryje.

Pusiau rėminės konstrukcijos yra funkcionalus sprendimas, tokios konstrukcijos turi ne varstomas, o stumdomas duris, todėl taupo vietą vonios kambaryje ir idealiai tinka mažoms erdvėms.

Rėminės konstrukcijos kabinos yra vienas populiariausių ir pigiausių variantų, kai grūdinto stiklo plokštumos patalpinamos į rėmus. Tokio tipo kabinose durys yra stumdomos, todėl taupoma erdvė, tinka mažesniems vonios kambariams. Vienas iš trūkumų yra tai, kad šio tipo kabinos nėra tokios modernios ir šiuolaikiškos išvaizdos.

Pasirinkite dušo kabinos formą

Dušo kabinos forma yra svarbus aspektas pritaikant dušo kabiną vonios kambaryje ir parenkant interjero dizaino sprendimus. Forma priklauso nuo vonios kambario dydžio. Asortimente rasite kvadratinių, stačiakampių, pusapvalių, penkiakampių ar kitų formų dušo kabinų.

Pirkite fizinėje parduotuvėje arba internetu

Išsirinkę norimą dušo kabiną galite nuvykti ją apžiūrėti gyvai fizinėje parduotuvėje Kaune. Jeigu esate tvirtai apsisprendę savo pasirinkimu tuomet užsisakyti dušo kabiną galite internetu.