Pn. Bir 14th, 2024
Kaip išsirinkti kokybišką ir gerą lagaminą?

Nors žodis kelionės mūsų kasdieniame gyvenime skamba ne taip dažnai, kaip norėtume, kai kurie žmonės palaipsniui planuoja atostogas. Svarbu atkreipti dėmesį, kokiomis oro linijomis skrisite ir kokio dydžio lagaminą galėsite pasiimti su savimi. Jei jums reikia įsigyti naują, kokybišką, didelės talpos bagažą, turime ekspertų patarimų, į ką atkreipti dėmesį, norint įsigyti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį lagaminą. Žinoma, papildomiems kelionės pirkiniams, bagažui ir visoms kelionės išlaidoms teks plačiau atverti piniginę, tad jei norite sutaupyti čia yra lagaminai pigiau.

Yra daug lagaminų ir juos gaminančių įmonių, tad kaip nepasiklysti pasirinkime?

 

Specialistai pataria pirmiausia atsakyti į klausimą, ar dažniau keliaujate automobiliu ar lėktuvu? Jei turite sodybą, kurioje gyvensite kelias savaites ar ilgiau, automobilyje puikiai tiktų tekstilinis lagaminas, nes jį patogiau laikyti bagažinėje. Be to, jei keliaujate traukiniu ar autobusu, tokie lagaminai dažniausiai dedami ant specialių lentynų, kurios neleis jam „pavažiuoti“ ir nukristi. Jei keliaujate lėktuvu ilgesniam laikui ir kai reikia neštis labai sunkų lagaminą, pilną daiktų, rekomenduojama rinktis lagaminą kietu šonu. Oro uoste tikrinant didesnį bagažą, jie patenka į lėktuvo bagažo skyrių, todėl juos galima šiek tiek stumti ir pakelti, todėl kieto paviršiaus bagažas bus atsparesnis smūgiams nei medžiaginis. Tačiau verta pastebėti, kad į kietesnio paviršiaus lagaminus telpa kiek mažiau daiktų nei į tekstilinius, nes jie nei kiek nesitampo, „neišsipučia“. Tačiau kraudamiesi daiktus į didelį lagaminą nepersistenkite ir patikrinkite maksimalų leistiną bagažo svorį. Viršijus nurodytus kilogramus, gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Kiek ratų turi turėti lagaminas?

Ruošiantis kelionei svarbu atminti, kad svorį turi ne tik jūsų daiktai, bet ir pats lagaminas, todėl jei ieškote lengvesnio lagamino, rinkitės tekstilinį bagažą. Lagaminas ant ratų – tikras išsigelbėjimas kiekvienam keliautojui, ypač jei tenka lakstyti iš vieno oro uosto galo į kitą, juk vėlavimas į skrydį reiškia papildomo rūpesčio. Lagaminai gali turėti 2 arba 4 ratus. Keturračiais lagaminais patogiau „vežti“ lygiu paviršiumi, o dviračiais – nelygiais paviršiais. Taip pat rekomenduojama ieškoti bagažo su atraminiais ratais, kurie palengvins jūsų kelionę. Kitas lagamino privalumas – galima reguliuoti rankenos ilgį. Šią funkciją turi beveik visi nauji bagažo modeliai, tačiau jei internetinės parduotuvės įslaptintose nuotraukose matote bagažą su aiškiai matomomis rankenomis, patikrinkite specifikacijas, ar rankenos yra reguliuojamos. Lagamine įmontuotos rankenos yra vienas iš kokybiškiausių sprendimų, užtikrinančių gerą lagamino stovėjimą ir tvirtumą.

Be to, ieškant lagamino, svarbu atkreipti dėmesį į jo užtrauktuką. Metaliniai užtrauktukai turi mažiausią gedimo tikimybę, jie yra patvarūs ir neužstringa. Taip pat kai kuriuose lagaminuose yra spynos, rakinamos specialiu kodu.