Št. Geg 25th, 2024
krovininių mikroautobusų nuoma 

Atostogos daugeliui atrodo neatsiejamos nuo išlaidų. Vis dėlto suderinti turiningą, įdomų laisvalaikį su draugų kompanija ir ribotą biudžetą – įmanoma. Svarbiausia yra apgalvoti visus atostogų niuansus iš anksto ir apsispręsti, kuriems dalykams taupyti verta, o kuriems – ne. Pateikiame kelias taupymo idėjas, iš kurių viena yra ir autobusų nuoma Kaune.

Atraskite tinkamą kryptį

Jei atostogų metu norite keliauti, pirmiausia gerai apgalvokite kryptį ir maršrutą. Kai kuriais atvejais pigiausia yra ilsėtis Lietuvoje. Dideli miestai ir jaukios, mažos gyvenvietės – puikus pasirinkimas, jei savosios šalies nepažįstate taip gerai, kaip norėtųsi. Žinoma, rinktis galima ir užsienio šalis. Kuo jos arčiau Lietuvos, tuo mažiau išlaidų galite patirti.

Pasirūpinkite nakvyne iš anksto

Jei keliausite ilgiau nei vieną dieną, verčiau iš anksto rezervuokite nakvynės vietą. Tokiu atveju ir jausitės saugiau, ramiau, ir galbūt sutaupysite nemažą sumą. Kuo anksčiau pradėsite paiešką, tuo geresnių pasiūlymų galėsite rasti. Nepamirškite, kad nakvoti galima daug kur – nuo viešbučių iki apartamentų ir svečių namų (hostelių).

Apgalvokite, kaip keliausite

Tai iš dalies priklauso nuo kelionės krypties ir trukmės. Visgi keliaujant tiek į užsienį, tiek po Lietuvą gali labai praversti autobusų nuoma Kaune. Jei keliausite autobusu, nereikės sukti galvos dėl maršruto planavimo ar kur užsipilti degalų. Be to, smagia kelione galės mėgautis visi draugai iki vieno.

Jei viskas suplanuota racionaliai, kelionės autobusu yra gerokai pigesnės nei automobiliu. Nepamirškite, kad riedėdami autobusu lengvai pasieksite įvairias miestų dalis, tad nereikės papildomai naudotis viešuoju transportu ar taksi.

Iš anksto pagalvokite apie maistą

Mitybos klausimai taip pat turėtų būti prioritetiniai. Pasidomėkite, ką kelionės metu norėtų valdyti dauguma ir pagalvokite, ko galima atsisakyti, pakeisti pigesniais variantais. Pavyzdžiui, galbūt verta ne keliauti į restoraną, o išsikepti kepsnį ant žarijų patiems? Pasidomėkite maisto kainomis, jei keliausite į užsienį, ir atraskite nebrangiai prekiaujančias parduotuves. Turgus – taip pat geras pasirinkimas.

Susiplanuokite pramogas

Autobusų nuoma Kaune naudinga ir šiuo atžvilgiu. Išsinuomoję modernią transporto priemonę, galite naudotis čia įdiegta patogia vaizdo peržiūros, garso įranga. Be to, kai kurie nuomotojai siūlo naudotis nemokama mediateka, bevieliu interneto ryšiu. Pagalvokite, ką dar nebrangaus ir smagaus galite suveikti – gal susiorganizuoti laiko kino vakarus, karaokės vakarėlį, pažaisti stalo žaidimų, paskaityti knygą, apsilankyti muziejuje?

Iš anksto apgalvojus pagrindinius kelionės aspektus, atrasti būdų sutaupyti tikrai lengva. Nepamirškite – svarbiausia yra puikiai praleistas laikas, o jam tereikia nuostabios kompanijos, kuri pasirengusi visiems iššūkiams.