An. Bal 23rd, 2024
Iš kur žinoti, kad šis vaikinas yra ne tau skirtasis

Kartais būnant santykiuose kyla klausimai. Ir tai visai normalu. Dažniausiai jaučiantis saugiai nebūti jokie patikrinimai ar patvirtinimai. Vis dėlto dažnai praėjus kažkiek laiko norima pastebėti, ar viskas santykiuose yra normalu. Tai galima gana lengvai ir greitai patikrinti. Tačiau vertėtų pastebėti, kad net jei vaikinas pagal testą tau nėra tinkamas, tai nebūtinai yra realus atsakymas. Vis dėlto jei nauji naktinukai, skani vakarienė ir geras laikas su tavimi nėra jam pakankamai, gal tikrai jam kažkas yra negerai?

Vaikinas nėra tau tinkamas, jei:

• Jis niekada neverčia nusijuokti. Tai gana atrodo keistas argumentas. Vis dėlto juoktis santykiuose yra ne tik sveika, bet ir būtina. Kartais net ir susipykus svarbu pastebėti, kad jis reaguoja. Net jei ir tada jis sugeba nurimti ir pajuokauti iš situacijos, tai yra labai svarbu. Vaikinas turi tapti tavo geriausiu draugu, su kuriuo yra pakankamai linksma.

• Tu nemanai, kad jis yra tavo draugas. Kaip ir minėjome prieš tai, draugas turi ne tik pralinksminti, bet ir padėti, kai reikia. Santykiuose draugystės elementas yra ypatingai svarbu. Jeigu tu nemanai, kad jis yra draugas, gal net neverta su juo būti iš viso. Naktinukai irgi šiuo atveju gali nepadėti norint sukurti intymumą.

• Jis yra negatyvus apie viską. Net jei vaikinas yra sarkastiškas, tai nebūtinai reiškia, kad jis visur mato tik juodumą. Vis dėlto jei jis tavęs neskatina judėti pirmyn, o ir santykių ateityje jis nemato jokios prošvaistės geriausia jam pasakyti sudiev.

• Jis skaičiuoja. Net ir paprasčiausias pinigų skaičiavimas tikrai gali varginti. Nors tai iš karto gali atrodyti nesvarbu, vis dėlto santykiuose nevertėtų gailėti vienas kitam nieko. Toks žmogus, kuris viską skaičiuos tikrai vargins ir suteiks nepilnavertiškumo jausmą. Taip pat ir pačiai nevertėtų skaičiuoti.

• Jis tavęs netraukia. Jei tarp Jūsų nėra jokios fizinės chemijos vertėtų su juo išsiskirti. Net ir seksualiausi naktinukai čia tikrai nepadės. Net ir labai stengiasi, to tiesiog sukurti neįmanoma.