Pn. Geg 24th, 2024
BEVIELIS IRIGATORIUS WE SMILE

Kodėl reikia rūpintis dantimis?

Kiekvieno žmogaus dantys skiriasi savo forma ir dydžiu, priklausomai nuo to, kurioje burnos vietoje jie yra. Šie skirtumai leidžia dantims atlikti daugybę skirtingų darbų. Dantys padeda kramtyti ir virškinti maistą. Jie padeda mums kalbėti ir aiškiai tarti įvairius garsus. Galiausiai dantys padeda suteikti mūsų veidui formą. Sveika šypsena šiais laikais yra didelis turtas, o kadangi tai labai svarbu, pravartu dantimis rūpintis ir tinkamai prižiūrėti.

Kaip išsaugoti sveikus dantis ir dantenas?

Nėra sudėtinga pasirūpinti, jeigu rūpinsitės dantimis ryte ir vakare. Paprasta rutina gali padėti išvengti daugumos dantų problemų:

  • Valykite dantis paskutinį kartą vakare ir dar bent kartą per dieną su fluoro turinčia dantų pasta po dantų valymo išskalaukite dantis ir neskalaukite per daug, kad fluoras ilgiau išliktų ant Jūsų dantų.
  • Bent kartą per dieną valykite tarpdančius tarpdančių šepetėliais arba dantų siūlu, taip pat pravartu naudoti ir burnos irigatorius.
  • Geri mitybos įpročiai – rečiau valgykite saldžių maisto produktų ir vartokite saldžių gėrimų.
  • Reguliariai tikrinkite dantis bent kartą per metus.

Burnos irigatoriai yra dviejų tipų – stacionarūs ir belaidžiai. Jų veikimo principas ir esmė ta pati, tik skiriasi pats vandens talpos dydis

Stacionarus irigatorius

Belaidis irigatorius

irigatorius šeimai waterpulse
irigatorius waterpulse ir jo naudingumas

Irigatorius padės pasirūpinti Jūsų burnos higiena

“Waterpulse” – tai yra žinomas bei kokybiškas burnos irigatorių gamintojas. Irigatorius purškia vandenį, kad geriau pašalintų užsilikusį maistą iš tarpdančių. Burnos irigatoriai gali būti puiki alternatyva žmonėms, kuriems yra itin sunku valyti dantis tradiciniu siūlu, t. y. kai tarp dantų, tarpdančių naudojant siųlą sunkiai įlenda siūlas arba greitai suplyšta.

Kaip veikia burnos irigatorius?

Kaip ir įprastas dantų siūlas, burnos irigatoriai pašalina tarp dantų įstrigusį maistą ir ten esančias bakterijas, kol jos nesukietėjo į dideles apnašas. Dažnai dantų šepetėlis negali patekti į tam tikras mažas ertmes. Irigatoriai taip pat gali padėti užkirsti kelią dantenų ligoms ir jų dažnam kraujavimui.

Ar vandens irigatoriai yra toks pat geras kaip ir dantų siūlai?

Amerikos odontologų asociacija teigia, kad burnos irigatoriai su FDA patvirtinimo ženklu gali padėti atsikratyti apnašų. Tai plėvelė, kuri virsta dantų akmenimis ir sukelia ėduonį bei dantenų ligas. Tačiau kai kurių tyrimų duomenimis, vandens irigatoriai nepašalina apnašų taip gerai kaip tradiciniai dantų siūlai ar profesionali burnos higiena.

Rekomenduojame neišmesti tradicinio dantų siūlo vien tik dėl to, kad išbandytumėte kažką naujo. Dauguma odontologų vis dar mano, kad įprastas dantų siūlas yra geriausias būdas valyti tarpdančius. Senamadiškas siūlas leidžia braukti aukštyn ir žemyn dantų šonais, kad pašalintumėte apnašas. Jeigu siūlas įstrigo mažose vietose, tuomet išbandykite vaškuotą dantų siūlą arba dantų juostelę. Jeigu neturite tokio įpročio, iš pradžių gali būti nemalonu valyti dantis siūlu, bet tai turėtų tapti su laiku vis paprasčiau ir lengviau.

Apsvarstykite naudoti vandens irigatorių, jeigu sunkiai naudojate dantų siūlą. Jei turite breketus arba dantų protezus. Vandens irigatorius gali būti ypatingai naudingas tokiais atvejais. Jie gali būti naudingi žmonėms, sergantiems periodonto ligomis arba turintiems itin sausą burną.

Taip pat gali šį įrenginį išbandyti ir tie kurie serga artritu ar turi kitų problemų naudodamiesi rankomis. Vaikams ar paaugliams su breketais kartais lengviau valyti dantis vandens irigatoriumi nei tradiciniu siūlu. Pasiteiraukite savo odontologo, ar gera ideja yra pereiti prie burnos irigatorių valymo arba įtraukti juos į savo kasdienę praktiką.

Informatyvus filmukas apie ,,Waterpulse" irigatoriaus naudojimą