Pn. Geg 24th, 2024
magnetai nuo rukymo

neberukau - magnetai nuo rukymo

Magnetai nuo rūkymo – pigi ir efektyvi priemonė, kuri padės mesti rūkyti

Magnetai nuo rūkymo – būdas, padėjęs mesti rūkyti tūkstančiams žmonių visame pasaulyje! Šis paprastas, tačiau labai veiksmingas metodas padeda mesti rūkyti iš karto! Magnetas panaikins visus šios bjaurios priklausomybės požymius, todėl mesti rūkyti bus daug paprasčiau. Nustokite iš lėto žudyti ir luošinti save! Metę rūkyti jūs netik pasijusite geriau, bet ir sutaupysite daugybę pinigų, kuriuos kiekvieną dieną tiesiog paleidžiate į orą. Šie Magnetai nuo rūkymo sušvelnins arba visai panaikins beveik visus sunkiausius abstinensijos simptomus, tokius kaip nerimas, padidėjęs nervingumas, jaudulys… Magnetų terapija naudojama pasaulyje jau tūkstančius metų. Tai būdas panašus į akupunktūros metodą, tačiau be jokių adatų ir papildomos rizikos!

 

Nuo tada, kai magnetas nuo rūkymo buvo pradėtas pardavinėti, jis padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje mesti rūkyti, be jokių šalutinių poveikių ir abstinencijos požymių. Atsikratykite priklausomybės nuo nikotino!
Magnetas nuo rūkymo – Geriausia priemonė nuo rūkymoMagnetas nuo rūkymo uždėtas ant žmogaus ausies stimuliuoja tam tikrus biologiškai aktyvius taškus, kadangi būtent ausyse yra visi mūsų biologiškai aktyvūs taškai. Kiekvieno organo, kiekvienos mūsų funkcijos nervų galūnėlės baigiasi mūsų ausyse. Būtent ten yra daugiau kaip 200 aktyvių biologinių taškų. Magnetai nuo rūkymo, uždėti teisingai, stimuliuoja tam tikrą ausyje esantį tašką ir būtent tokiu būdu yra harmonizuojama viso organizmo veikla esant nikotino trūkumui Jūsų organizme. Kai ilgą laiką rūkęs žmogus staiga nustoja tai daryti, organizmas nebegauna kenksmingų cheminių medžiagų prie kurių yra ,,prisirišęs“ ir tada pradeda Jūsų reikalauti nikotino ir kitų cheminių medžiagų. Būtent tada ir pasireiškia abstinencijos simptomai, kurių metu ir palūšta bandantieji mesti rūkyti.

Naudojant Neberukau.lt magnetus nuo rūkymo, organizme padidėja endorfinų, dar vadinamų laimės hormonais, koncentracija organizme. Tokios būsenos žmogus jaučia silpnesnius abstinencijos simptomus, labiau atsipalaiduoja, todėl lengviau pakelia abstinenciją ir tokiam žmogui mesti rūkyti paprasta. Biomagnetizmo energija, padeda sumažinti norą rūkyti, nerimą, bei kitus abstinencijos simptomus. Klinikiniai tyrimai parodė, kad po magnetų naudojimo organizmas palaiko endorfinų išsiskyrimą nuo 3 iki 5 dienų, dėl to abstinencijos simptomai ir stresas, susiję su nikotino stoka organizme, sumažėja iki minimumo ir yra beveik nejaučiami.

Kaip naudoti magnetus nuo rūkymo:

 • Magnetus naudokite 1-2 valandas ryte ir 1-2 valandas vakare prieš miegą (3-4 valandos per dieną).
 • Mažąjį magnetą dėkite priekinėje ausies dalyje, didesnįjį galinėje ausies dalyje kaip parodyta žemiau esančioje nuotraukoje.
 • Jeigu esate dešiniarankis magnetą dėkite ant dešinės ausies, jeigu kairiarankis ant kairės ausies.
 • Jeigu jausite, kad norite rūkyti, bet tuo metu neturėsite magnetų su savimi, rankomis pamasažuokite savo ausį 30-60 sekundžių, taip harmonizuosite organizmo veiklą.
 • Pirmąją magnetų naudojimo savaitę galite normaliai rūkyti.
 • Jeigu per savaitę (7 dienas) vis dar nemetėte rūkyti, tada būtent septintąją magnetų naudojimo dieną, prieš einant miegoti turite surūkyti savo paskutinę cigaretę ir su jomis atsisveikinti.
 •  Aštuntą, magnetų nuo rūkymo, naudojimo dieną rūkyti griežtai draudžiama. Stenkitės neturėti cigarečių su savimi.
 • Dažniausiai jau po 4 savaičių visiškai dingsta noras rūkyti!

Magnetas nuo rūkymo – Geriausia priemonė nuo rūkymo

 1. Abu magnetus paimkite pirštų galiukais.
 2. Mažesnįjį magnetą dėkite ausies priekyje.
 3. Didesnįjį magnetą dėkite už iššorinės ausies pusės.

,,Neberukau” magnetai nuo rūkymo – efektyviausia priemonė nuo rūkymo!

Mokslininkai atliko daugybę tyrimų ir nustatė, kad magnetai nuo rūkymo, lyginant su kitomis priemonėmis nuo rūkymo yra pati efektyviausia priemonė norintiems mesti rūkyti! Magnetai nuo rūkymo padeda susilpninti ar išvis panaikina abstinencijos simptomus, kuriuos sukelia nikotino trūkumas organizme, todel mesti rūkyti tampa lengviau.

Neberukau.lt magnetai nuo rukymo

Tad nieko nebelaukite ir meskite rūkyti tuoj pat!

Mes garantuojame Jums mažiausią magnetų nuo rūkymo kainą Lietuvoje!  Mūsų parduodami magnetai metantiems rūkyti yra originalūs ir veiksmingi. Tik pirkdami www.neberukau.lt svetainėje, esate garantuoti, kad įsigysite originalų produktą, kadangi šiuo metu Lietuvoje paplitusios įvairiausios šio produkto kopijos.

 

Jeigu vis dar neapsisprendėte ar verta, paskaitykite kas nutiks Jums nerūkius vos:

 • 25 minutes. Jūsų širdis pradės plakti ne taip tankiai, sumažės jūsų kraujospūdis.
 • Apie 12 valandų. Jūsų organizme normalizuojasi anglies dvideginio kiekis.
 • Nuo 2 savaičių iki 3 mėnesių. Ženkliai pagerės Jūsų plaučių darbas, taps lengviau kvėpuoti ir pagerės Jūsų kraujotaka visame organizme.
 • Nuo 1 iki 9 mėnesių. Pagerės kvėpavimo takų būklė. Jūsų nebekamuos dusulys, kosulys, Jūs ne taip greitai pavargsite.
 • Apie 1 metus. Per pusę sumažinsite riziką susirgti išeminės širdies ligos rizika.
 • Apie 5 metus. Tikimybė, jog Jus ištiks insultas bus tokia pat, kaip ir niekada nerūkiusio žmogaus.
 • Apie 10 metų. Tikimybė, jog susirgsite plaučių vėžiu sumažėja per pusę. Taip pat sumažinsite riziką susirgti šlapimo pūslės, skydliaukės, virškinimo trakto ar gerklų vėžiu.
 • Apie 15 metų. Tikimybė jog susirgsite išeminės širdies liga, bus tokia pati, kaip ir niekada nerūkiusio žmogaus.

Tad meskite rūkyti tuojau pat, kol dar esate sveiki ir netapote amžinais ligoniais su sunkiomis ir labai sunkiai gydomomis ligomis. Jums padės dėmesio visame pasaulyje susilaukę Magnetai Nuo Rūkymo, kuriuos įsigysite su ypatinga nuolaida ir žemiausia kaina Lietuvoje! Šie biomagnetai nesusidėvi ir nepraranda efektyvumo. Tai visiškai natūralus ir saugus būdas, kuris padės atsikratyti rūkymo ir nesukels jokių šalutinių poveikių ar alerginių reakcijų. Ši priemonė yra patentuota visame pasaulyje.