Tr. Bir 19th, 2024
Dekompresinis nugaros diržas-1

Dekompresiniai diržai užtikrina klinikinio lygio traukos ir dekompresijos terapiją. Tokio tipo dekompresinis diržas gali padėti palengvinti įtemptus apatinės nugaros dalies raumenis, sumažinti apatinės nugaros dalies skausmą ir sustingimą, nes pakelia (su oru) juosmenį ir atpalaiduoja svorį nuo apatinės nugaros dalies, todėl raumenys gali atsipalaiduoti. Naudojant dekompresiją, šis dekompresinis juosmens atraminis diržas plečiasi vertikaliai ir padeda sumažinti apkrovą aplink apatinės nugaros dalies sąnarius.

GREITAS SKAUSMO MALŠINIMAS

Dekompresinis diržas padeda pakelti juosmenį ir atpalaiduoti apatinės nugaros dalies svorį, todėl Jūsų raumenys galės atsipalaiduoti. Naudojant trauką, diržas vertikaliai išsiplečia ir sumažina apkrovą apatinės nugaros dalies sąnariams.

ILGAAMŽĖ MEDŽIAGA

Pagamintas iš medvilnės ir aukštos kokybės besiplečiančios gumos. Jam dažniausiai yra suteikiama 2 metų garantija ir 14 dienų grąžinimo garantija!

UNIVERSALUS

Tinka visiems (vyrams ir moterims), ypatingai kam yra jaučiami skausmai apatinėje nugaros dalyje, pagyvenusių žmonių priežiūros ir kt. Diržas turėtų būti naudojamas fizinės veiklos metu arba ilsintis. Rekomenduotina yra naudoti vaikštant, sėdint, gulint, dirbant sode, žaidžiant golfą, dirbant, vairuojant ir pan..

GYDYMO PAGERĖJIMAS

Šis švelnus diržas padės sumažinti susidėvėjusių diskų spaudimą. Slėgis taip pat padeda kraujui, deguoniui ir kitoms maistinėms medžiagoms patekti į uždegimo pažeistus nugaros raumenis ir audinius.

Dekompresijos diržas gali būti labai naudingas šiais atvejais:

* Nugaros skausmas dėl sporto.
* Su skolioze susiję skausmai.
* Dėl nugaros skausmo miego sutrikimai, nugaros skausmai dėl netinkamo sėdėjimo, ilgų nuotolių vairavimo ar sunkių daiktų kėlimo atvejais.
* Stuburo stenozės sukeltas skausmas.
* Kojų skausmas, susijęs su degeneraciniais diskais.
* Lėtinis arba ūminis nugaros skausmas.
* Degeneraciniai, išvaros atveju ar sudilę diskai.

Ar jis tinka žmonėms turintiems degeneracinę, disko išvaržą?

Diržas puikiai yra tinkamas žmonėms, turintiems degeneracinių, išvaržų ar išnirusių diskų. Dekompresinė terapija labai padeda sumažinti stuburo diskų spaudimą ir atpalaiduoja viršutinės kūno dalies svorį nuo apatinės nugaros dalies. Sumažinus stuburo diskų spaudimą, diskai gali gauti deguonies, maistinių medžiagų ir vandens, kurių reikia, kad būtų stiprūs ir sveiki. Traukos pagalba taip pat galima sumažinti netoliese esančių nervų, pavyzdžiui, sėdimojo nervo, spaudimą ir susiaurėjimą.

Dekompresinio diržo funkcijos ir privalumai
-Atpalaiduoja raumenų spazmus, raumenų mėšlungį, padeda sumažinti įtampą ir skausmą.
-Sumažina vaistų nuo skausmo poreikį.
-Mažina ašinę apkrovą.
-Padidina disko aukštį.
-Pažangi bekamerinė oro kamerų konstrukcija, skirta siauram prigludimui.
-Galima dėvėti nepastebimai po drabužiais.
-Padeda asmenims, dirbantiems įtemptą darbą.
-Labai lengvi ir patogūs.
-Padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną (dėl netinkamos laikysenos viršutinės kūno dalies svoris tenka diskams, o tai sukelia nugaros skausmus).
-Pagaminta iš 100 % labai patvaraus minkštos medvilnės pamušalo.
-Galima skalbti skalbimo mašinoje.
-Paprasta naudoti.

Efektingai ir natūraliu būdų gydykite nugaros skausmus naudodami “MyPlus” juosmens dekompresijos diržą.

  • Svarbu iš karto atkreipti dėmesį į tai, kaip jaučiasi jūsų nugara, kad išvengtumėte bet kokių papildomų problemų, kurios gali atsirasti vėliau.
  • Juosmens dekompresinis diržas tvirtinamas po krūtinės ląsta (suteikia stabilią atramą) ir švelniai pakelia liemenį, o pripučiant spaudžia klubo kaulą žemyn.
  • Dekompresinis veiksmas švelniai ir vertikaliai ištempia liemenį ir sumažina spaudimą juosmens diskams ir nervams. Dekompresinis diržas padės sumažinti apkrovą aplink raiščius ir pažeistus juosmens raumenis.