Tr. Bir 19th, 2024
užuolaidos

Naktinės užuolaidos – vienas svarbiausių interjero akcentų. Naktinės užuolaidos ne tik sukuria išskirtinį kambario dizainą, tačiau ir padeda užtikrinti kokybišką miegą bei apsaugo namų privatumą. Naktinės užuolaidos tarnauja ne vienerius metus, todėl jas išsirinkti tampa nelengvu iššūkiu. Kaip išsirinkti naktines užuolaidas, kurios bus ilgaamžės ir nepabos?

Naktinės užuolaidos miegamajame: svarbiausi pasirinkimo kriterijai

Pagrindinė naktinės užuolaidos miegamajame funkcija – užtamsinti kambario erdvę. Naktinės užuolaidos reguliuoja į patalpą patenkančios šviesos kiekį, todėl dažniausiai būna tamsesnių atspalvių. Atkreipkite dėmesį į naktinių užuolaidų medžiagų tankumą: kuo storesnis audinys, tuo mažesnis peršviečiamumas.

Naktinių užuolaidų audiniai dažniausiai derinami su sienų spalva. Naktines užuolaidas rekomenduojame rinktis keliais atspalviais tamsesnes. Žinoma, galima rinktis ir drąsesnius, originalesnius sprendimus, pavyzdžiui, juodas užuolaidas derinti su šviesiomis sienomis. Tačiau atminkite, kad tokios užuolaidos labai atkreips dėmesį ir turės būti preciziškai tvarkingos: gražiai pakabintos bei suklostuotos.

Dar keli svarbūs kriterijai renkantis naktines užuolaidas yra ilgis ir svoris. Ilgos užuolaidos atrodo tikrai puošniai ir elegantiškai, tačiau jei šios gulės ant žemės, atrodys neskoningai. Optimalus užuolaidų ilgis svarbus ir tam, kad užuolaidos neišsiteptų ir nedulkėtų. Užuolaidas taip pat reikėtų pasirinkti atsižvelgus į karnizą: nuolat traukomos per sunkios naktinės užuolaidos gali sugadinti gležną karnizą.

Pasiūtos naktinės užuolaidos – taupantiems laiką ir žinantiems, ko ieško

Pasiūtos naktinės užuolaidos – idealus pasirinkimas žmonėms, nusprendusiems, ko ieško, bei taupantiems laiką. Jei lango matmenys yra standartiniai, norimo stiliaus, spalvų, raštų ir kt. pasiūtas naktines užuolaidas galima nusipirkti iš karto. Pasiūtos užuolaidos idealiai tinka, kai ieškoma greito sprendimo, pavyzdžiui, nuomojamiems butams, ar tuo atveju, kai nereikia išskirtinių, individualius poreikius atitinkančių naktinių užuolaidų.

Naktinės užuolaidos – stilingas ir funkcionalus langų dekoravimo akcentas, lengvai derinamas prie įvairių stilių interjero. Platų jų asortimentą atrasti galite „Regila lt“ internetinėje svetainėje. Platus spalvų, audinių pasirinkimas – kiekvienas tikrai atras kažką tinkamo savo namams.