Tr. Bir 19th, 2024
Nesenstančio interjero paieškos

Vos iškėlus klausimaą apie visada madingą interjerą, beveik automatiškai ant liežuvio galiuko pasirodo žodis „klasika“. Ji, atrodo, niekada nesensta, tik šiek tiek kasmet modifikuojasi, remiantis naujausiomis interjero madų tendencijomis. Tačiau žodis „nesenstantis“ ne visada reiškia, kad interjeras privalo būti tiesiog visada gražus. Jis turi būti ir patogus, ir mylimas, toks, kurio metų metu nesinorėtų keisti ar modifikuoti. Ir kyla klausimas, ar įmanoma tokį susikurti?

Žmogui reikia pokyčių

Yra toks dalykas, žmonės iš prigimties nėra labai sėslūs. Jų sielos, atrodo, nuolatos klajoja. Jie nori pamatyti ir Amerikos kanjonus, ir Viduramžo jūrą, ir Amazonės miškus. Net ir namuose būnant, ilgainiui viskas pabosta ir į tą viską labai norisi įnešti žiežirbų, kad vėl užsidegtų aistros ugnis. Tam, kad namų interjeras neastibostų, sakoma, kad reikia rinktis tokius baldus, kuriuos vėliau būtų lengva atnaujinti. Ir kurti tokį interjerą, kurį po kiek laiko būtų nesudėtinga kardinaliai performatuoti. Tik štai problema, kaip tai padaryti? Kokie baldai turėtų būti, kad interjeras nesentų? Atrodo, kad visi baldai Vilniuje parduodami tik pagal paskutinį mados klyksmą ir pakeisti nelabai yra ką. O irkainos dažnai nėra adekvačios prekės kokybei. Taip štai interjeras ir pasensta. O žmogui reikia kažko naujo, reikia pokyčių, reikia naujovių.

Rinktis tai, kas kokybiška

Taip, štai yra tas nesenstančio interjero būdelės raktas. Jo pavadinimas – kokybė. Baldai sensta, kai jie apdulkėja, kai jiems neskiriame dėmesio ir kai šių kokybė būna žemesnė nei mūsų savivertė. Nekokybiška baldai greitai lūžta, tai kaip tai galėtų būti vadinama ilgaamžiu interjeru, jei vos po metų viską gali tekti keisti iš pamatų?

Mes paslankiojome po Vilniaus baldų ir interjero parduotuves. Iškamantinėjome salonuose dirbančius pardavėjus ir štai ką pastebėjome – ne visi baldai Vilniuje yra nekeičiami. Yra parduotuvių, kur net ir salone matomą baldą leidžia individualiai modifikuoti. Pakeisti kojeles, audinio raštą ir net patį audinį. Ir visa tai daroma su didžiule meile kokybei. Su tikslu, kad baldus būtų galima perduoti ir proanūkiams.

Nebijokite pasivaikščioti, panaršyti ir paieškoti. Nes nesenstantis interjeras nėra tik stilius ir dizainas. Tai taip pat yra ilgaamžiškumo garantija ir kokybė. Būtent tai leidžia džiaugtis nesenstančiu ir stilingu namų dizainu metų metus.