Sk. Lie 21st, 2024
avarinis sustojimas

Turbūt gana dažnas esame susidūrę su tokia situacija, kad dėl sugedusio automobilio yra tekę sustoti pakelėje. Žinoma, niekas nenori patekti į tokią padėtį, tačiau privalu apmąstyti, kaip elgtis jai iškilus. Toks įmonė sako, kad svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį paieškos sistemoje įvedus žodžius „techninė pagalba kelyje kaina“ ir kaip tinkamai pasirinkti tuos, kurie Jums padės. O tokią pagalbą galinčių suteikti yra išties daug…

 

Patraukite automobilį kuo atokiau nuo judraus kelio

 

Dažnai kiti vairuotojai būna gana nustebę, pamatę kelyje nevažiuojantį automobilį. Neabejotina, kad didžioji dalis suspės sureaguoti ir apvažiuos jį, tačiau gali atsirasti ir tokių, kurie nesugebės priimti greitų sprendimų vairuodami. Todėl greičiau patraukę automobilį nuo judraus kelio, sumažinsite avarijos riziką ir taip užtikrinsite savo ir kitų vairuotojų saugumą.

 

Kvieskite techninę pagalbą kelyje

 

Techninės pagalbos kelyje paslaugas teikiančių įmonių yra tikrai nemažai. Sugedus automobiliui kelyje, pirmiausia reikėtų įvertinti savo draudimo poliso sąlygas, nes dalis draudimo bendrovių siūlo tokią paslaugą nemokamai. Visgi, jei į Jūsų automobilio draudimą nėra įtrauktos tokios sąlygos, siūlome pasinaudoti paieškos sistema, įvedant žodžius „techninė pagalba kelyje kaina“ ir , kaip nurodo “Toks” įmonė, neabejotinai gausite daug nuorodų. Šiuo metu tokias paslaugas teikia įvairios įmonės, automobilių servisai.

 

Renkantis pagalbos kelyje paslaugą, būtina įvertina, ko tiksliai Jums gali reikti, t.y. jei Jūsų automobiliui nuleido padangą, gal pakaks tik ją pakeisti. Tačiau jei automobilio problemos rimtesnės, gali prireikti ir tralo, kurio pagalba automobilis bus išvežtas taisyti.

 

Būkite matomi

 

Automobilio patraukimas atokiau nuo judraus kelio, dar nereiškia, kad kiti vairuotojai supranta Jūsų situaciją ir adekvačiai reaguos susidariusioje situacijoje. Todėl būkite matomi. Įjunkite avarinius žibintus, kad visi suprastų, kad susidūrėte su tam tikromis problemomis kelyje. “Toks” įmonė rekomenduoja nepamiršti apsirengti ryškiaspalvės liemenės su šviesą atspindinčiais elementais, pastatyti avarinio sustojimo ženklą ir laukti paieškos sistemoje raktažodžių „techninė pagalba kelyje kaina“ pagalba rastos įmonės atstovų atvykimo.

 

Nepamirškite, kad privalote būti kantrūs. Rekomenduojama techninės pagalbos kelyje laukti automobilyje ir be priežasties iš jo neišlipinėti, nes viduje Jums bus saugiau.