Tr. Bir 19th, 2024

Privatūs detektyvai, veikdami įstatymų ribose, atlieka svarbų vaidmenį padėdami surinkti reikiamą informaciją apie asmenį ar verslą ir gali pagelbėti atlikti įvairias užduotis. Detektyvo profesija neretai atrodo labai mistiškai ir kelia ne vieną klausimą. Vienas iš tokių – kas gali pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis? Pateikiame jums pavyzdžius, kurie padės atsakyti į šį klausimą.

Asmenys, kurie siekia išspręsti įvairius, su šeima susijusius, klausimus.

Privatūs detektyvai gali būti samdomi, kad surinktų įrodymus, kuriuos būtų galima panaudoti skyrybų procese arba ginče dėl vaiko globos. Skyrybų procese jų paslaugos gali būti naudojamos siekiant surasti paslėptus vertingus daiktus ar nuslėptą turtą, jei vienas iš tėvų yra skolingas vaiko ar sutuoktinio išlaikymui. Ginče dėl vaiko globos, detektyvas gali ieškoti įrodymų, kurie įrodytų vienos ar kitos pusės negebėjimą tinkamai pasirūpinti vaiku. Dar vienas atvejis, susijęs su šeimos klausimais, yra tėvų ar globėjų noras sužinoti ar jų vaikas, ar globotinis nieko nuo jų neslepia, arba, pavyzdžiui, kur jis leidžia savo laisvalaikį. Tokiu atveju privatus detektyvas gali imtis nepilnamečių, neveiksnių ar ribotai veiksnių asmenų stebėjimo. Siekiant išsiaiškinti apie partnerio neištikimybę taip pat galima kreiptis į detektyvus.

Žmonės, kurie ieško tyčia ar neaiškiomis aplinkybėmis dingusių asmenų. Tai gali būti atvejai, kai kažkas yra kažkam skolingas, ar tai yra kriminalinio tyrimo dalis arba asmuo įtrauktas į teisminę bylą arba, kai žmogus dingo be priežasties.

Tie žmonės, kurie nori surinkti informaciją ar dokumentus, reikalingus įvairaus pobūdžio teisminėms byloms, nuo baudžiamųjų iki administracinių.

Darbdaviai arba būsto savininkai, kurie nori išsiaiškinti žmogaus, kurį jie ketina priimti į darbą ar išnuomoti patalpas, biografiją ir faktus apie jo praeitį, tokius, kaip, teistumas, kredito istorija, socialiniai ryšiai ir pan. Privatus detektyvas imasi tirti asmens asmeninę istoriją ir jo aptinkama informacija gali atskleisti, galbūt slepiamus, faktus.

Asmenys, kurie nori įsitikinti ar įmonė, ar agentūra, kaip pavyzdžiui, nekilnojamo turto ar įdarbinimo agentūra, su kuria jie ruošiasi sudaryti sutartį, yra patikima. Tokiu atveju privatus detektyvas patikrina verslo įmonių patikimumą ir pateikia nuodugnią informaciją, leidžiančią nuspręsti ar verta šia įmone pasitikėti.