Tr. Lie 24th, 2024

Tikriausiai esate pagalvoję apie elektros generatoriaus nuoma, tačiau kokio kuro tipo generatorių reikia rinktis? Benzinas ir dyzelinas yra du svarbiausi generatoriaus kuro variantai. Abu degalų variantai yra patikimi, lengvai prieinami, išskiria mažai teršalų ir tiekia galią pagal poreikį. Tačiau benzininiai ir dyzeliniai generatoriai turi būdingų skirtumų, todėl jie puikiai tinka įvairioms reikmėms. Nesvarbu, ar jums reikia pagrindinio, ar parengties režimo generatoriaus, sužinokite apie benzininių ir dyzelinių generatorių stipriąsias ir silpnąsias puses, kad išsirinktumėte geriausią pagal savo energijos poreikius.

Degalų sąnaudos.

Dyzeliniai generatoriai yra efektyvesni nei jų benzininiai generatoriai. Taip yra visų pirma todėl, kad jie nesudegina daug kuro, kad pagamintų galią, ir turi didelį suspaudimo laipsnį. Todėl dyzeliniams generatoriams reikia mažiau degalų, todėl jie yra puikus pasirinkimas pirkėjams, ieškantiems ekonomiškumo. Įmonėms dyzeliniu varikliu varomas generatorius gali sumažinti eksploatavimo išlaidas ir pagerinti rezultatą. Saugumas. Kadangi dyzelinas yra mažiau degus nei benzinas, tai yra saugesnis pasirinkimas. Dyzelinis generatorius gali būti tinkamas įmonėms, tvarkančioms chemines medžiagas ir degius produktus, nes jis yra mažiau sprogus ir turi mažą tikimybę netyčia užsidegti. Be to, jei ketinate savo generatorių laikyti vietoje, kurioje yra daug šilumos šaltinių, geriausia būtų dyzelinis. Pažymėtina, kad dyzelino galiojimo laikas yra ilgesnis nei benzino, todėl galite sukaupti daugiau degalų naudojimui ir avarinėms situacijoms.

Priežiūra ir tarnavimo laikas.

Jei reikia minimalios priežiūros reikalaujančio generatoriaus, tinka dyzelinis. Kadangi dyzeliniai generatoriai neturi uždegimo žvakių ir karbiuratorių, kuriuos reikia prižiūrėti ir retkarčiais pakeisti, jie reikalauja mažai priežiūros. Mažiau priežiūros reiškia, kad sutaupysite laiko, pastangų ir pinigų. Dyzeliniai generatoriai taip pat tarnauja ilgiau, todėl investicijos atsiperka. Taip yra daugiausia dėl to, kad variklis dega vėsiau ir ne taip greitai nusidėvi komponentai. Triukšmo lygiai. Kalbant apie triukšmo lygį, benzininiai varikliai yra tylesni nei dyzeliniai. Dyzeliniai varikliai, ypač seni, garsėja dideliu triukšmo lygiu, kuris gali kelti nepatogumų aplinkiniams. Tačiau technologijų pažanga leido gaminti tylesnius dyzelinius variklius. Taikymas. Benzino generatoriai yra tinkami naudoti mažai apkrovai ir retai. Pavyzdžiui, benzino generatorius gali būti puikus pasirinkimas kaip atsarginis variantas, nes jis skleidžia mažiau triukšmo ir skleidžia smirdančius dūmus. Be to, jis yra pigesnis ir yra įvairių modelių ir funkcijų.