An. Bal 23rd, 2024

sekso zaislai 2

Jokia paslaptis, kad intymūs santykiai yra reikalingi daugumai žmonių. Dėl šių priežasčių, sekso žaislai tapo tokie populiarūs, kad 2020 metais sugebėjo sugeneruoti virš 15 milijardų JAV dolerių. Suma atrodo tiesiog milžiniška, tačiau yra dar daug žmonių, kurie vengia naudoti sekso žaislus dėl savo asmeninių priežasčių. Daugelis vyrų stengiasi nenaudoti sekso žaislų, nes jie mano, kad jie gali patenkinti savo moteris be jokių papildomų dalykų, o sekso prekės tiesiog sumažintų jų ego.

Su moterimis yra kiek kitaip, daugumos moterų tarpe yra populiaru vibratoriai, nes su jais jos gali atsipalaiduoti, suteikti sau norimą malonumą be antrosios pusės ir geriau pažinti savo kūną.

Pagal vieną Amerikiečių mokslininką, buvo pasakyta, kad visi asmenys naudojantys sekso žaislus suteikia ne tik sau malonumą, tačiau ir pagerina savo psichologiją.

Suteikite sau didesnį pasitikėjimą

Tik eksperimentuodami jūs galite pažinti visą savo kūną geriau, bei suprasti kas jums labiausiai patinka. Kiekvieno žmogaus kūnas yra individualus, todėl visiems patinka skirtingi dalykai. Kartais tiesiog sunku eksperimentuoti su savo antrąja puse, tad tam yra skirti sekso žaislai.

Kuomet išbandote patys sekso žaislus, tuomet jums bus jaukiau juos mėginti ir su savo gyvenimo meile. Reikia nepamiršti, kad mėginant sekso žaislus su antra puse yra užmezgamas stipresnis ryšys ir išugdomas didesnis pasitikėjimas vienas kitu.

Taip pat pagal mokslininkų teiginius, buvo pasakyta, jog besimasturbuojantys asmenys gali lengviau pasitikėti savo išvaizda ir kūnu.

Gaunamas didesnis malonumas

Jokia paslaptis, kad dažnas vyras masturbuojasi su ranka, tačiau su laiku nebėra gaunamas toks didelis malonumas, tad masturbatoriai gali būti puikus būdas pamaloninti kasdienę masturbaciją. Jeigu jūsų vyras gėdijasi tokių žaislų, tuomet galite jiems padovanoti su tam tikra proga, o tuomet jie tikrai išmėgins gautą žaislą. Pagal atliktą apklausą buvo pasakyta, kad 90 procentų moterų jaučia didesnį malonumą iš savo vyrų, kurie naudojasi sekso žaislais.

Sekso žaislai neteikia jokios gėdos jausmo, o jeigu nenorite eiti į fizines parduotuves, tuomet visada galite įsirinkti savo norimą žaislą internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *