Tr. Bir 19th, 2024
Toyota draudimas, auto po ivykio

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas (jį galima įsigyti ir internetu) yra būtinas kiekvienai šalyje registruotai transporto priemonei: automobiliams, mopedams, priekaboms bei puspriekabėms. Ką verta žinoti apie tokią paslaugą kiekvienam planuojančiam ja pasinaudoti pirmą kartą?

Atlyginami nuostoliai

Apsidraudus būtent šiuo draudimu, yra atlyginami trečiajam asmeniui dėl apsidraudusiojo kaltės padaryti nuostoliai. Dažniausiai tai būna avarijos, kurių metu padaroma žala kito asmens transporto priemonei, vairuotojui ar keleiviams. Finansinė apsauga taikoma ir automobilyje esančiam turtui, kitai papildomai įrangai. Atlyginami ir nuostoliai, padaryti kelio statiniams ir nekilnojamam turtui.

Draudimo įmoka

TPVCA draudimo įmoka priklauso nuo daugelio aspektų (daugiau apie ją galite sužinoti internetinėse svetainėse ). Tai yra vairavimo stažas, transporto priemonės vairuotojo amžius, automobilio naudojimo pobūdis ir variklio draudimo tūris, padarytų autoįvykių skaičius, miestas, kuriame važinėjama, ir t. t.

Pagalba kelyje

Apsidraudusieji vienerių metų laikotarpiui, dažniausiai gali džiaugtis ir kitais privalumais, kurių vienas yra „Pagalba kelyje“. Ji suteikiama po eismo įvykio, kai vairuotojas pripažįstamas autoįvykio kaltininku ir tęsti kelionės nebegalima. Tiems, kurie nori pasirūpinti, kad techninė pagalba būtų teikiama transporto priemonei tiesiog sugedus, patariam įsigyti papildomą paslaugą.

Išplėstinė pagalba

Tokiu atveju yra suteikiama konsultacija telefonu, transportuojamas automobilis, reikalui esant užvedamas jo variklis. Papildoma TPVCA draudimo paslauga, kurią galima įsigyti interneto svetainėse, garantuoja ir degalų pristatymą iki jūsų esamos vietos, taip pat rato pakeitimą, užsitrenkusių durelių atrakinimą. Kartais pasitaiko situacijų, kai reikia pervežti vairuotoją ar keleivius, todėl suteikiama ir tokia paslauga.

Kur galioja

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas galioja Žaliosios kortelės sistemai priklausančiose valstybėse. Tai visa Europos Sąjunga ir Europos ekonominė erdvė, taip pat Ukraina, Baltarusija ir Rusija.

Galbūt kaip tik šiuo metu planuojate įsigyti naują automobilį? Įsigykite jums reikiamą draudimą internetu. Jei turite papildomų klausimų, drąsiai konsultuokitės su šios srities specialistais. Jie gali padėti įvertinti individualius jūsų lūkesčius ir galimybes. Ieškantiems platesnės finansinės apsaugos verta apsvarstyti ne tik TPVCA, bet ir KASKO draudimą.