Sk. Lie 21st, 2024
robotas siurblys,

Šiandien vis dar yra nemažai šeimininkių, kurios mėgsta pasiskųsti, kad būsto tvarkymas užima daugiausiai laiko, o savaitgaliais tik tiek ir tespėja nuveikti. Tikėtina, kad jos vis dar naudojasi senais buitiniais prietaisais, kurie griozdiškai sunkūs ir tikrai neleidžia pasilepinti laisvu laiku. Tačiau šiandien vis labiau tobulėjančios technologijos leidžia ne tik labiau džiaugtis kiekviena diena, bet ir pamiršti, kad reikia kažką daryti. Prekybos centruose šiandien – ir išmanios siurbiančios šluotos, ir robotas siurblys, ir patys langus valantys prietaisai.

Technologinis dulkių siurblių pažangumas

Turbūt nėra dienos, kai pagalvojate, kad mieliau ištiestumėte kojas ir atsiverstumėte knygą nei eitumėte plauti grindų, ant kurių jau tuoj dulkių kamuoliai ritinėsis. Tikra tiesa, namų tvarkymas laiko jau vien per dieną tikrai sugaištame užtektinai, tačiau šiandien tam yra technologijos.

Štai pavyzdys. Senesnio tipo siurbliai sunkūs, o juos transportuoti iš vieno kambario į kitą, vynioti laidus ir žiūrėti, kad šie nesusimazgytų – tikras vargas. Tačiau šiandien prekyboje vis dažniau dėmesį patraukia robotas siurblys. Išmanių prietaisų salonas ir elektroninė parduotuvė „Premiumnamai“ prekiauja robotais, kurie gali siurbti, plauti, apvažiuoti kliūtis be jokių ilgų laidų ir dulkių maišelių. Tiesa, vietą, į kurią keliauja visos susiurbtos šiukšlės yra, tačiau maišant jas su vandeniu ir perfiltruojant, išimant ir valant filtrą ir šiukšlių dėžutę, nebereikia užsimerkti ir stengtis išvengti visų tų dulkių, skrendančių tiesiai į Jus.

Be to, tokie siurbliai nesipainioja po kojomis, apvažiuoja kampus, netgi patys sugeba išmatuoti siurbiamo ploto kiekį, numatyti kliūtis, o pajutus, kad silpsta baterija, tiesiog nuvažiuoja ir patys pasikrauna. Argi ne nuostabu? Pasaka, o ne gyvenimas namuose turėti tokio tipo įrenginį. Juk, kol siurbliukas važinėtų po Jūsų kilimą, Jūs tuo metu sėdėtumėte ištiesusi kojas ant sofos ir migdytumėte vaiką arba skaitytumėte neseniai įsigytą žurnalą. Tiesa, robotas siurblys veikia taip tyliai, kad tikrai netrukdys vaikui snausti netgi tame kambaryje, kuris tuo metu yra valomas.

Paprasta lyg spragtelėjus pirštais

Kartais į savo gyvenimą reikia imti įnešti šiek tiek pokyčių. Jei ne keisti interjerą, keiskite įpročius ir namuose esančius prietaisus. Tegul gyvenimas namuose būna paprastas, galų gale, išmanesnis ir skatinantis atrasti gyvenimo harmoniją ir pamiršti tokį dalyką, kaip nesiurbtą kilimą ar neplautas grindis.