Sk. Bal 14th, 2024
Foto roletai

Naujos statybos namai dažniausiai nepasižymi subtiliu ir gražiu vaizdu pro langą. Pažvelgus lauko pusėn dažniausiai vis dar matomos besitęsiančios statybos arba tolimesni plotai, nusėti paruoštais ploteliais namų statyboms. Savaime aišku, kad toks vaizdas akių tikrai nedžiugina. Mes turime netradicinį sprendimą, kuris gali padėti turėti svajonių vaizdą už lango. Ir tai foto roletai. Pasakojame, kas kaip ir kodėl.

Nuo paplūdimio iki kalnų

Jei esate vienas iš tų, kuris kartais svajoja apie meditacinį vaizdą pro langą, o statybos ar intensyvus miesto eismas atsipalaiduoti nepadeda, tai su foto roletais pro langą matyti galėsite ne tik pajūrių krantus ar Škotijos uolas, bet ir neaprėpiamus kalnus ir milžiniškus ežerus.

Reikalas nėra labai sudėtingas. Foto roletus galima prilyginti foto tapetams. Šie išpopuliarėjo kiek anksčiau ir dažniausiai jais puošiamos buvo sienos arba milžiniškos spintos stiklinis paviršius. O foto roletais šiandien puošiami langai. Pasirinkus tinkamą nuotrauką kartais galima ir pačiam pasimesti, ar vietos „lokacija“ tikrai nepasikeitė. Tad jei esate vienas tų, svajojančių apie žavų gamtos peizažą už lango, foto roletai gali tapti puikiu sprendimu. Jais taip pat prekiauja ir „Domus Lumina“ langų uždangų įmonė. Jei domina platesnė informacija, galite užsukti į jų internetinę svetainę (   ), o mes toliau trumpai paminėsime esminius punktus, kaip gauti svajonių roletus.

Keli patarimai renkantis foto roletus

Jei apie jaukius namus ir foto roletais puoštus langus svajoti pradėjote ir Jūs, pateikiame dar truputį informacijos, kurią turėtumėte žinoti.

Rinkitės tik labai aukštos kokybės (tiek rezoliucijos, tiek raiškos atžvilgiu) nuotraukas. Jų raiška turėtų būti mažiausiai 12 mln. pikselių;
Taip pat atsižvelkite į tai, ar nuotrauka yra gulsčia ar statmena. Visgi, roletai dažniausiai yra statmeno stačiakampio formos, tad gulsčią nuotrauką gali tekti karpyti, taip sumažės jos rezoliucija, o galutinis rezultatas gali Jums nepatikti.
Foto roletai gali būti gaminami ant kelių skirtingų tipų roletų audinių. Vieni užtamsins patalpą, kiti apsaugos nuo saulės, treti tik šiek tiek pritemdys saulės spindulius, todėl geriausia, kad prieš renkantis gerai apsvarstytumėte. Šiam atvejui labiausiai rekomenduojamas „Screen“ roletų audinys, neužtemdantis patalpos, tačiau apsaugantis nuo ryškios saulės.

Tegul Jūsų namai bus išskirtinai jaukūs, o langas pro vaizdą džiugins net ir pačią niūriausią dieną. Su foto roletais šiandien tai įmanoma.