Tr. Bir 19th, 2024
virtuvės spintelė

Kiekviena moteris žino, ko jai reikia virtuvėje, kas kur turėtų būti padėta bei kokios spalvos turėtų vyrauti dizaine. Tačiau, kai ateina laikas ją įsirengti, galvos skausmą kelia net virtuvinės spintelės. Kokias rinktis? Kaip kabinti? Kokie turėtų būti paviršiai – matiniai ar blizgūs? Kaip viską sutalpinti? Ir dar šimtai panašių klausimų. Atrodo, tereikia vieno kito patarimo iš šalies, kad užduotis būtų lengviau išsprendžiama. Pateiksime juos net kelis. Klausimų – atsakymų forma.

• Ar man tikrai reikia pakabinamų IR pastatomų spintelių?

Kiekvienai namų šeimininkei svarbu, kad virtuvė būtų kuo erdvesnė ir kuo patogesnė. Visgi, kartais bandoma išvengti pernelyg didelės patalpos apkrovos baldais ir bandoma išsisukti pasirinkus tik pastatomas spinteles. Kodėl šios reikalingos, kaip ir aišku – juk kartu tarnauja ir kaip paviršius, kur vyksta visa kulinarinė magija. Visgi, jei virtuvėje bus tik pastatomos spintelės, jų reikės daugiau. Pakabinamos virtuvinės spintelės leidžia patogiai laikyti daiktus akių lygyje, be to, jose lengva paslėpti mažiau naudojamus daiktus. Jei virtuvė maža – pakabinamos spintelės bus praktiškas pasirinkimas. Jei galite pasigirti erdvesne virtuvės patalpa – užteks ir kelių lentynų akių lygyje vietoj pakabinamų spintelių.

• Kokios baldų medžiagos populiariausios?

Dažniausiai virtuvės baldai gaminami iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), tačiau taip pat galima rasti ir nelaminuotą variantą bei medžio dulkių ploštę. Pastarasis variantas siūlomas tiem, kurie mėgsta užapvalintus kampus ir itin šiuolaikinį dizainą. Taupantiems siūlome rinktis laminuotos medžio drožlių plokštės pagrindu pagamintus baldus.

• Jungti su svetaine ar ne?

Šis klausimas ramybės neduoda daugeliui. Ypač įsirenginėjant naują būstą. Jungti svetainę ir virtuvę patogu, bet ne visada praktišką. Jei turi daug vietos ir galite to išvengti – tuomet įrenkite atskirą virtuvės erdvę. Taip nereikės galvoti kokios virtuvinės spintelės derės prie svetainės baldų, o minkštas svetainės kampas neprisigers maisto gaminimo kvapų.

• Ar man reikia atskiro valgomojo?

Atskira valgomojo erdvė reikalinga tiems, kurie siekia išlaikyti tradicijas ir stiprinti ryšį su šeima. Tačiau jei esate iš tų, kurie nuolat skuba, o namuose būna mažiausiai, atskiras valgomasis liks nenaudojamas.

• Ieškoti suformuotos kolekcijos ar kurti individualiai iš atskirų baldų?

Kartais pamačius konkrečią kolekciją jos tiesiog nebeįmanoma pamiršti. Tiems, kurie nori greitai ir patogiai įsirengti virtuvę – kolekcija bus pats. Tačiau tiems, kurie nori originalaus ir individualaus dizaino – geriau formuoti interjerą pagal individualius poreikius, norus ir skonį. Kartais formuoti dizainą individualiai iš atskirų baldų išeina net ir pigiau. Tad spręsti Jums.

Tegul virtuvės interjero kūrimo užduotis bus paprasčiau ir lengviau įveikiama, kai galvoje bus daugiau atsakymų į klausimus nei pačių klausimų.