Tr. Geg 29th, 2024
aukšto slėgio plovimo įranga

Aukšto slėgio plovimo įranga dažnai skirstoma į dvi dideles grupes – pramonines ir skirtas namų apyvokai. Pramoninės plovyklos turi vidaus degimo variklį ir yra itin galingos, tad šių namuose jums neprireiks. Tuo metu namams skirtas plovyklas galima suskirstyti į dar dvi grupes: mažo ir didelio galingumo.

Mažo galingumo plovyklos, skirtos naudojimui namuose

Jei aukšto slėgio plovimo įranga skirta namų apyvokos reikalams ir bus naudojama nedažnai, iki 100 valandų per metus (porą valandų per savaitę ir ne ilgiau nei 30 min. vienu įjungimu), daug investuoti neverta. Galite pasirinkti šalto vandens įrenginį su slėgiu iki 140 bar ir 650 l/val. galingumu. Šios įrangos pilnai pakaks nuplauti dviračiui, mašinai, griliui, laiko baldams, mažai terasai ir pan. Žinoma, tokia aukšto slėgio plovimo įranga netarnaus labai ilgai (iki 3 metų) ir greičiausiai bus pagaminta naudojant pigias detales.

Didelio galingumo plovyklos, skirtos naudojimui namuose

Jei plovyklą planuojama naudoti didesnio kiemo valymui ar lietaus vamzdžiams, rinkitės galingesnį modelį. Jų slėgis siekai iki 200 bar, o galingumas – iki 700 l/val. Toks įrenginys, priklausomai nuo detalių, tarnaus iki 5 metų. Žinoma, jam galioja taisyklė naudoti ne daugiau nei 100 val. per metus, 2 val. per savaitę ir ne ilgiau 30 min. vienu įjungimu.
Kaip išsirinkti?

Visų pirma reikėtų apsvarstyti kam aukšto slėgio plovykla bus naudojama. Jei norite atnaujinti automobilį, sodo baldus, sienas, akmens konstrukcijas ar terasą, „Husqvarna“aukšto slėgio plovimo įranga padės jums atsikratyti lauke ar ant mašinos susikaupusio purvo ar dulkių.

Plovimo efektyvumas priklauso nuo vandens slėgio ir jo kiekio kombinacijos. Tad kuo didesnę teritoriją planuojate plauti ar daugiau darbų atlikti, tuo didesnė slėgį rekomenduojama pasirinkti. Tai padės užtikrinti nepriekaištingus rezultatus.

„Husqvarna“ atstovų Lietuvoje parduodama aukšto slėgio plovimo įranga garantuoja ilgaamžiškumą, efektyvumą ir pagalbą tvarkantis kieme. Jei abejojate, apsilankykite pas jūsų mieste esantį prekybos atstovą ir aptarkite, kokios įrangos jums prireiks. Jis parekomenduos jums geriausią variantą, puikiai atitinkantį visus jūsų poreikius.