An. Bal 23rd, 2024

Migdolų aliejus

Migdolų masažo aliejus išgaunamas iš džiovintų migdolų ir gali būti saugiai naudojamas ant odos. Migdolų aliejus pasižymi natūraliu drėkinamuoju poveikiu, kuris padeda ilgai išlaikyti odos drėgmę. Be to, jį galima naudoti sausai ir pleiskanojančiai odai, kuri yra labiau linkusi į infekcijas, gydyti. Vos du lašai migdolų eterinio aliejaus gali padėti išvengti raukšlių.

Sandalmedžio aliejus

Įvairiais moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad santalų aliejus yra veiksmingas, kai reikia užkirsti kelią tokioms ligoms kaip odos vėžys. Taip yra dėl itin didelio kiekio antioksidantų. Jame yra raminamųjų ir priešuždegiminių savybių, kurios padeda atpalaiduoti odą ir pagerinti jos tekstūrą. Dėl švelnaus ir nuostabaus kvapo sandalmedžio aliejus dažnai naudojamas aromaterapijoje.

Kokosų aliejus

Kokosų aliejus yra vienas populiariausių aliejų, kurį gali naudoti kiekvienas, net ir namuose. Kokosų aliejus turi antibakterinių ir priešgrybelinių savybių, kurios padeda gydyti įvairias odos infekcijas. Masažas kokosų aliejumi padeda sumažinti įdegį, be to, jis turi natūralių SPF savybių.

Alyvuogių aliejus

Visų aliejų motina – alyvuogių aliejus – naudojamas įvairiems tikslams, pradedant maisto gaminimu ir baigiant masažo terapijomis. Alyvuogių aliejus padeda atsipalaiduoti, taip pat padeda geriau miegoti. Alyvuogių aliejus taip pat padeda sumažinti odos niežėjimą ir paraudimą, gerindamas odos struktūrą. Tačiau dėl sunkios konsistencijos alyvuogių aliejus dažniausiai skiedžiamas su kitais eteriniais aliejais, kad poveikis būtų kuo didesnis.

Sezamų aliejus

Sezamų aliejus plačiai naudojamas odos vėžiui gydyti dėl jame esančio didelio antioksidantų kiekio. Sezamų aliejus padeda iš organizmo ištraukti toksinus, taip pat pašalina negyvą odą. Dėl jame esančio didelio vitamino E kiekio jis veikia kaip natūrali apsauga nuo saulės. Masažas sezamų aliejumi nesukelia jokių odos problemų ir šį aliejų galima naudoti tiesiogiai.

Garstyčių aliejus

Garstyčių aliejus padeda suteikti odai švytėjimo, taip pat padeda sumažinti odos pigmentaciją. Tačiau prieš tinkamai naudojant garstyčių aliejų reikėtų išbandyti ant odos. Garstyčių sėklos padeda pašalinti įdegį ir tamsias dėmes. Šis aliejus taip pat padeda gydyti bėrimus ir sausumą.

Vynuogių sėklų aliejus

Vynuogių sėklų aliejus plačiai naudojamas nuo spuoguotos odos, be to, dėl antioksidantų jis neleidžia užsikimšti poroms. Jis taip pat padeda išlaikyti odos elastingumą, be to, stangrina odą. Dėl itin lengvos tekstūros vynuogių kauliukų aliejų galima naudoti ir kaip drėkinamąją priemonę. Jį lengvai sugeria oda.

Saulėgrąžų sėklų aliejus

Kadangi saulėgrąžų sėklų aliejus yra itin turtingas vitamino E, jis pasirodo esąs labai naudingas odai. Keletas gerų masažų su saulėgrąžų aliejumi gali padėti gydyti astmą ir storosios žarnos vėžį. Saulėgrąžų sėklų aliejus padeda geriau atsistatyti audiniams.