Sk. Bir 16th, 2024

Meilė yra neatsiejama nuo sekso. Ir taip yra ne tik šiais laikais, tačiau taip pat ir anksčiau. Toks jau tas gyvenimas, kad žmonės trokšta išreikšti savo jausmus fiziniais judesiais. Juolab, kai tai teikia tokį didelį malonumą – retas jo atsisako. Lubrikantai – galimybė, kad dviejų žmonių seksas būtų dar malonesnis. Tik pabandžiusieji gali pasakyti ir patvirtinti, kad pasinaudoti jais tikrai verta. Visiems kitiems mes paprasčiausiai nesiruošiame įrodinėti, kadangi tai būtų paprasčiausiai sausa informacija, be jokių realių faktų. Tačiau galima rasti iš tokių žinių, kurios labai įdomios ir tuo pačiu, nebūtina jų pabandyti pačiam, kad galėtumėte išsiaiškinti, jog tai yra tiesa. Mokslininkai atsakė į visus juos atlikę daug nuodugnių tyrimų. Tad štai, ko jūs nežinojote apie seksą, tačiau kas yra gryniausia tiesa.

 • Šiuo metu, kol skaitote šį sakinį, daugiau nei 100 000 porų šiuo metu užsiima seksu. Galbūt ir jums reikėtų nuveikti kažką smagiau?
 • Viduramžiais buvo manoma, kad moteris, kuri nepatyrė orgazmo tikrai nepastos. Tad vyrai, kurie tikėjosi palikuonių visais įmanomais būdais siekė pamaloninti savo moteris.
 • Ilgiausias pasaulyje penis, bent iki šiol užfiksuotas, erekcijos metu siekia net 34 cm. Tačiau šis žmogus tvirtina, kad lytinių santykių neturėjo daugiau nei 2 metų, tad kaip matote, dydis toli gražu dar ne viskas.
 • Teigiama , jog masturbacija apsaugo nuo ligų, kurio dažniausiai mus užklumpa persišaldžius. Paprasčiausiai, gaminamos medžiagos padidina imuniteto kiekį.
 • Stipriai susijaudinusios moters krūtinė gali padidėti net iki 25 procentų. Vėlgi, patarimas vyrams, kad kuo labiau įaudrinsite moterį – tuo ir patiems nuo to bus geriau.
 • Klitorius – vienintelis organas, kuris neturi jokios realios funkcijos. Jis skirtas tik malonumui patirti ir viskas.
 • mokslininkai įrodė, kad tų moterų, kurios sekso metu garsiai rėkia – seksas yra kur kas geresnis. Tad nebijokite išreikšti savo emocijų.
 • Vyrai, kurie mano, kad moterys domisi jų penio dydžiais labai klysta. Didžioji dalis moterų visiškai to nesureikšmina ir nekreipia dėmesio.

Lubrikantai yra naudingi dėl kelių priežasčių:

 1. Sumažina skausmą ir diskomfortą: Neteisingas tepalų kiekis arba jų nebuvimas gali sukelti nepatogumų ir skausmą intymių santykių metu. Lubrikantai padeda sumažinti šį diskomfortą ir padidina malonumą.
 2. Gerina glotnumą: Lubrikantai, palyginti su natūraliai išsiskiriančia makšties gleivine, yra labiau slydantys ir užtikrina glotnesnį santykį, taigi jie padeda sumažinti trintį ir diskomfortą.
 3. Padeda išvengti gleivinės pažeidimų: Kai intymių santykių metu nėra pakankamai drėgna, makšties sienelės gali būti pažeistos, dėl ko gali susidaryti mikroskopiniai plyšiai. Lubrikantai padeda išvengti šių pažeidimų.
 4. Padeda išvengti prezervatyvų plyšimo: lubrikantai taip pat padeda išvengti prezervatyvų plyšimo intymių santykių metu, taip užtikrinant gerą kontracepcijos apsaugą.
 5. Skatina seksualinę veiklą: Kai kyla problemų dėl nepakankamo natūralaus makšties tepimo, lubrikantai gali padėti palaikyti seksualinę veiklą ir užtikrinti malonumą.