An. Bal 23rd, 2024
palieka namus

Dauguma jaunų žmonių išsikelia iš šeimos namų ir pradeda kurti savo gyvenimo įgūdžius būdami dvidešimtmečiai, kai jau būna baigę pusę studijų ir išmokę, kaip patekti į gyvenimą pagal savo galimybes. Tai, kaip žmonės pradeda savarankišką gyvenimą, priklauso nuo daugelio priežasčių, pavyzdžiui, nuo to, kokie jų santykiai su šeima ir kaip jie padeda jums pradėti gyvenimą. Yra keletas netikėtumų, su kuriais susidursite bandydami persikelti į naują vietą.
Kyla klausimas dėl vietos sunkumų – ji turi atitikti nedidelį atstumą iki jūsų universiteto. Taip pat sunku susirasti patikimą draugą, su kuriuo abu atitiktumėte vienas kito gyvenimo būdą, valgymo, gyvenimo ir kitus įpročius, arba gyvenimo draugą (pavyzdžiui, vaikiną ar merginą), su kuriuo galėtumėte gyventi kartu – tai yra buto draugo problemos.

Taip yra todėl, kad buto ar gyvenamosios vietos nuoma ar pirkimas šiais laikais paprastai kainuoja brangiai; tai taip pat priklauso nuo paslaugų, elektros, kasdienių išlaidų, maisto, drabužių ir kitų jūsų poreikius tenkinančių dalykų. O kad studentas neturėtų rūpesčių dėl pinigų, jam visada reikia turėti nuolatinę darbo vietą arba vietą, kur jis galėtų kaskart gerai pasidaryti savo biudžetą.

Pagalvokite, kaip gali jaustis jūsų tėvai, jei jie nerimauja dėl jūsų. Dauguma tėvų nori, kad jų vaikai būtų laimingi ir nepriklausomi, tačiau jiems gali rūpėti daug įvairių dalykų. Jie gali nerimauti dėl to, kad jūsų šiuo metu nėra pasirengę išvykti. Jie taip pat gali būti pasiilgę tavęs ir gali manyti, kad neturėtum išvykti, kol nesusituoksi.

Tikriausiai privalu palaikyti tvirtus tarpusavio santykius, kurie palaikytų ryšį su tėvais, net jei nuspręstumėte persikelti į kitą vietą. Tikėkimės, kad jie džiaugsis, jog nuolat juos lankote ir su jais bendraujate, ir jūsų griežtais ateities planais bei ketinimais, kurie užtikrintų jums saugias gyvenimo ir darbo sąlygas. Visada būkite su jais atviri, kad nusipelnytumėte pasitikėjimo.

Išvykti iš namų nėra lengva; namų ilgesys, vienatvė, stresas ir nerimas Kolegija gali būti puiki galimybė asmeniniam tobulėjimui, todėl išmokite ją išnaudoti.

Ir taip išvadoje, sakyčiau, kad studentai po mokyklos pradėjo gyventi savo universitetinį gyvenimą, turi didesnį sudėtingesnį ir patirties laikotarpį, su kuriuo jie susiduria. Studentai turėtų skirti laiko ir susiplanuoti savo tvarkaraščius nuo savaitės iki savaitės ir nuo mėnesio iki mėnesio. Studentai turėtų efektyviai išnaudoti bet kokias laiko spragas mokydamiesi ir ruošdamiesi būsimoms pamokoms arba peržiūrėdami ankstesnių pamokų užrašus. Atsakomybė, kurią studentai turi prisiimti, juos suvienija, padaro dar labiau patyrusiais. Netgi išvykimas iš namų nesukelia didesnių problemų – tai tik dalykas, kurį studentas turi pradėti ir pabandyti būti savarankiškas pagal savo kišenę.