Tr. Geg 29th, 2024
gitara

Reikalinga nauja ir kokybiška gitara, bet esant pinigų trūkumui nerandate to ko reikia?

Už atitinkamą kainą galima įsigyti bet ką, tačiau norint sutaupyti, visada patariama dairytis internetinėse parduotuvėse. Muzikos instrumentai yra ne išimtis – juos pigiau galima įsigyti internetu. Žinoma, bet kur dairytis irgi nevalia, nes vis dėlto – sukčių būna visur. Norintiems už mažą kainą įsigyti kokybišką gitarą, patariama dairytis į populiariausias internetines muzikos prekių parduotuves. Kadangi Lietuvoje jų nėra labai daug, tikrai pavyks rasti geriausią variantą. Labiausiai privengti reikėtų asmeninių pasiūlymų per skelbimų portalus ar kažkokius socialinius tinklus. Jeigu norite įsigyti kokybišką instrumentą su minimaliomis garantijomis, tuomet dairykitės el. parduotuvėse.

Priklausomai nuo gitaros tipo, kaina gali svyruoti neženkliai. Labiausiai reikėtų atsižvelgti į internetinėse parduotuvėse pateikiamą informaciją. Mat, vienos gitaros gali būti skirtos vaikams, o kitos yra skirtos jau patyrusiems suaugusiems muzikantams. Ieškantiems akustinės, elektrinės ar klasikinės gitaros vertėtų kruopščiai perskaityti pardavėjų pateikiamus aprašymus. Juose neretai nurodomi gamintojai. Prekiniai ženklai ir gamintojai dažniausiai pabrėžia gitarų kokybę. Vienų gamintojų gaminiai yra patvaresni, kitų – ne tokie kokybiški. Specializuotos internetinės parduotuvės gali pasiūlyti įvairių gamintojų produkciją pagal jūsų turimą biudžetą.

Kalbant apie gitaros pasirinkimą ir įsigijimą internetu, labiausiai patartina dairytis tokiose el. parduotuvėse, kurios randamos per paieškos sistemas. Pirmosiose vietose rikiuojasi geriausiai vertinamos internetinės parduotuvės. Iš jų ir siūloma pirkti gitarą pagal norimus pageidavimus. Tiesa, perkantiems gitaras internetu būtų pravartu pasidomėti ir pačiais pardavėjais, o ne tik siūlomais instrumentais. Ne visi pardavėjai yra patikimi.

Kiekvienos el. parduotuvės patikimumą galima sužinoti ieškant atsiliepimų. Išsirinkę kelias muzikos prekių internetines parduotuves, pirmiausia ieškokite ne gitarų, o atsiliepimų apie kiekvieną pardavėją. Juos surasite suvedę rekvizitus paieškos sistemose. Jeigu rasite informaciją, kad kažkurioje el. parduotuvėje siūlomi nekokybiški muzikos instrumentai, tuomet rizikuoti tikrai nevertėtų net jeigu gitarų kainos bus labai mažos. Tai vėliau gali atnešti gana skaudžius nuostolius. Taip pat pasižiūrėkite ir į atsiliepimus apie aptarnavimą. Mat, vieni pardavėjai gali turėti gerus atsiliepimus apie gitarų kokybę, tačiau gali turėti nusiskundimų dėl prekių grąžinimo. Jums nereikėtų rinktis tų pardavėjų, kurie nesutinka grąžinti pinigų taip, kaip tai numato Lietuvos įstatymai. Paprasčiausiai, jeigu įsigysite gitarą ir ji bus netinkamo dydžio ar bus tiesiog nepatogi, tai jos negalėsite grąžinti – pardavėjas atsisakys grąžinti pinigus. Dėl šios priežasties siūloma rinktis tik tokias muzikos prekių parduotuves, kurios turi tik gerus atsiliepimus.

Jeigu nuspręsite internete ieškoti gitarų iš antrų rankų, tuomet turėkite galvoje, kad aukštos kokybės tikėtis nereikėtų. Jei jums reikalinga kokybiška gitara, tai tik naujas gaminys galės jums tarnauti ilgą laiką. Tačiau pasirinkę neaiškius pasiūlymus, tuo labiau, kuriuose paminėti naudoti instrumentai, rizikuojate vėliau patirti nemažas išlaidas. Naudotos gitaros nėra tokios patvarios kaip naujos, todėl po kurio laiko jums teks iš naujo leisti pinigus naujo instrumento įsigijimui. Norintiems kokybiškos gitaros jokiu būtu nerekomenduojama dairytis į privačius pasiūlymus, ypač tuos, kuriuose siūlomi naudoti instrumentai. Tiesiog tokie pirkiniai nėra naudingi, anksčiau ar vėliau tenka pinigus leisti dar kartą.