Kt. Lie 25th, 2024

Per pastaruosius metus, labai išaugo vestuvinių vaizdo įrašų populiarumas. Šiais laikais galima įsigyti ,,Extra” paketo filmavimo paslaugas. Į tokią paslaugą įeina didesnė komanda filmavimo dieną ir jau tą patį vakarą, jums bus parodytas vestuvių dienos vaizdo įrašas. Tokios filmavimo paslaugos yra puikiai tinkamos poroms, kurios nori iš naujo išgyventi vestuvių dieną, tą pačią dieną.

Poros norinčios, kad vestuvių filmavimas būtų atliktas profesionaliai, kreipiasi į filmuotojus, kad būtų įamžinta didžioji diena. Jie profesionaliai nufilmuoja vestuvių dieną ir pateikia jums vaizdo medžiagą, kurią galite bendrinti socialiniuose tinkluose, siųsti draugams ar kitiems asmenims. Vaizdo įrašų kūrėjai puikiai padeda atsiminti dieną su vaizdo įrašais.

Vestuvių fotografai ar filmuotojai?

Jeigu pasisamdėte profesionalų fotografą ir galbūt dvejojate ar verta samdyti filmuotoją, nes tai padidins jūsų išlaidas. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad vestuvių filmavimas labai skiriasi nuo fotografijos. Kai kurioms poroms fotografo samdymas yra tradicinis pasirinkimas, o videografo samdymas yra puikus būdas užfiksuoti vestuvių dieną.

Vestuvių įrašai gali puikiai perteikti visas emocijas. Juose galite matyti kaip keičiatės žiedais, kaip groja muzikantai ar savo artimųjų žmonių emocijas.

Vestuvių vaizdo įrašas puikiai padeda užfiksuoti jūsų ypatingą dieną. Jį galite žiūrėti nuolatos, rodyti ateityje savo draugams, vaikams ar tiesiog nusiųsti asmenims, kurie tą dieną negalėjo dalyvauti.

Kaip dirba vestuvių videografai?

Dauguma vestuvių filmuotojų turi kokį nors stilių, pagal kurį yra sukuriamas vaizdo įrašas. Visuomet galite susisiekti su filmuotojais ir pasiklausti apie jų stilių ir paprašyti jau atliktų darbų pavyzdžių. Pravartu jiems papasakoti apie planuojamą dieną, pasakyti kiek dalyvių bus ir ką norite nufilmuoti. Taip pat jiems yra svarbu rezultatas, kurio tikitės vaizdo medžiagoje.

Vaizdo įrašų kūrimo procesas gali trukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, atsižvelgiant į filmuotos medžiagos laiką ir kokios trukmės norite vaizdo įrašo. Po vestuvių filmavimo, jūs galite peržiūrėti filmuotą medžiagą ir patvirtinti galutinį įrašą arba prašyti kokių nors redagavimų. Šiek tiek turėsite būti kantrūs, kol sulauksite galutinio rezultato.