Sk. Bir 16th, 2024
Priekabu nuoma

Daugumai automobilių vairuotojų tikriausiai bent kartą yra tekę pasinaudoti priekaba. Ji labai praverčia pervežant įvairius krovinius – tiek didesnius, tiek mažesnius. Pakankamai dažnai pasitaiko atvejų, kai persikraustant į naują būstą reikia pervežti baldus, taip pat vykstant į sodą nusivežti žoliapjovę ir t. t. Priekabų nuoma Vilniuje, Kaune ar kitame mieste leidžia greitai ir patogiai išsirinkti sau tinkančią priemonę. Tam, kad apsispręsti būtų dar paprasčiau, rekomenduojama susipažinti su pagrindiniais automobilinių priekabų tipais.

Priekabos skirtos lengviems kroviniams

Šios priekabos yra bene populiariausios. Jas dar galima susiskirstyti į:

  • pritaikytas naudoti specialiai mieste,
  • tinkančias įvairių tipų kroviniams,
  • su papildomo funkcionalumo suteikiančiais priedais.

Visų šių priemonių matmenys pakankamai nedideli, todėl jas eksploatuoti ir saugoti itin lengva. Priklausomai nuo priekabos modelio, ant jos gali būti dedamas tentas, atlenkiami/nuimami šoniniai bortai. Priekabos pasižymi saugiu valdymu, jose paprasta pritvirtinti krovinį, taip pat įrengta daugiafunkcinė žibintų ir elektros instaliacijos apsauga.

Įvairių ratuotų transporto priemonių gabenimui

Priekabų nuoma Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste – itin patogi paslauga, kuri suteikia galimybę internetu išsirinkti sau reikiamą priemonę. Specializuotos įmonės svetainėje galima rasti didelį skirtingų matmenų priekabų pasirinkimą, o vienos iš tokių – skirtos ratuotų transporto priemonių pervežimui. Ant jų sumontuotas nuleidžiamas užvažiavimo trapas, grindyse – tvirtinimo kilpos. Tai užtikrina paprastą krovinio pakrovimą ir saugų gabenimą.

Skirtos motociklų pervežimui

Tokios priekabos išsiskiria savo konstrukcija – standartiškai jos turi du užvažiavimo lovius su reguliuojamais motociklo rato tvirtinimo lankais. Komplektacijoje dažniausiai būna ir specialus pakrovimo takelis. Jis leidžia paprastai pakrauti ir pervežti motociklą ar net keletą jų.

Pritaikytos valčių gabenimui

Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, yra galimybė išsirinkti ir kitokių nestandartinių priemonių, pavyzdžiui, skirtų valčių gabenimui. Savo konstrukcija jos neprimena įprastų priekabų ir turi reguliuojamą grąžulą.

Planuojate krovinių pervežimą ir ieškote patogaus būdo tam padaryti? Tuomet jums gali praversti priekabų nuoma internetu. Apsilankę tuo užsiimančios įmonės svetainėje galite išsirinkti savo lūkesčius labiausiai atitinkančią priemonę. Pasirinkimas išties gausu, todėl dvejoti išties neverta.