Pn. Geg 24th, 2024
Pamatai ir pastatai

Kiekvienais metais Lietuvoje statybų sektorius vis didėja. Vien šiuo metu yra 6 tūkst. įmonių, kurios dirba šioje srityje. Kylantys skaičiai rodo ir didėjančią paklausą pirkti arba nuomotis statyboms reikalingą techniką. Dėl didelio pasirinkimo galima laisvai pasimesti, todėl geriausia ir saugiausia rinktis žinomus ženklus. Gausite ne tik kokybišką prekę, bet ir asmeninį dėmesį atsiradus problemai. Iš tiesų, kartais net nežinoma nuo ko pradėti ir, kas yra svarbiausia įsigyjant techniką. Todėl pagalbos galite ieškoti per gerai žinomus „brendus“.

Pirmiausia tikslas, tada darbai

Statybos technika gali būti labai įvairi: nuo betono siurblių iki ekskavatorių, nuo maišyklių iki buldozerių. Todėl tikslo nusistatymas leidžia sumažinti apimtį ir susikoncentruoti. Nuspręskite, ką statysite (tai gali būti gyvenamasis dviejų aukštų namas arba daugiaaukštis biuras), o po to ieškokite technikos. Galite pirkti panaudotą arba naują. Kitą vertus, gal geriausia investicija – nuomota įranga? Žinoma, viskas priklauso nuo jūsų finansinės padėties.

Sunkioji technika

Lietuvoje labai populiaru naudoti įrangą, kuri yra importuota iš ES šalių, tokių kaip Vokietija, Danija. Dėl kainos skirtumų dažniausiai perkama naudota. Tai yra didžiulė investicija ypatingai tada, kai įmonė nėra didelė. Ją gali tekti remontuoti, tada siūlytina apsilankyti čia: www.

Kuo toliau tuo labiau reikalinga sunkioji statybos technika, kuri naudojama statyti daugiaaukščiams, biurams, prekybos centrams:

  • ekskavatoriai,
  • kranai,
  • kėlimo platformos,
  • buldozeriai,
  • krautuvai ir t.t.

Ši išvardinta technika yra viena svarbiausių statybos sektoriuje. Be to, stengiamasi pirkti kuo universalesnę, kurios pritaikomumas būtų didesnis.

Finansinės galimybės

Pasitaiko ir tokių įmonių, kurios perka neapsvarsčiusios, kiek ilgai įranga bus reikalinga. Labai rekomenduojama neskubėti ir apgalvoti, ar tai tikrai geriausias variantas pirkti? Kartais paprasčiau išsinuomoti, bet jeigu norite turėti savo – pirkite panaudotą, kad ir senesnio modelio Nereikia bijoti jau naudotos technikos. Ji gaminama, kad laikytų ne vienerius metus. Įsigijus senesnį modelį tik įsitikinsite, ar norima statybos technika atitiks poreikius ir, ar tarnaus efektyviai.

Kaip ir buvo minėta prieš tai – svarbiausia tikslas, o tada įranga. Taip pasieksite norimą rezultatą ir efektyvumą. Domėkitės ir bandykite galimus variantus! Pasikliaukite žinomais prekės ženklais ir viskas bus daug paprasčiau.