Tr. Bir 19th, 2024

Nors automobilis neretai tampa šeimos dalimi, kaip ir su daugeliu dalykų, galiausiai ateina laikas, kada reikia su juo atsisveikinti ir įsigyti kažką naujo. Tačiau naujai transporto priemonei rasti vietos kieme ar garaže gali būti tikrai keblu, kai čia vis dar stovi senoji. Taigi, kur ją dėti? Dažniausiai žmonės ją parduoda arba atiduoda giminaičiams ar artimiesiems, bet ką daryti su tokia, kurios geriau daugiau nebeleisti į trasą. Auto supirkimas Jums tikrai pravers, bet iš pradžių naudinga atlikti kelis darbus.

 

Pasirūpinkite dokumentacija

 

Nesvarbu, kaip ruošiatės atsikratyti automobiliu, ar atiduoti į metalo laužą ar kam padovanoti. Patariama:

 

  • Patikrinti registracijos galiojimo laiką. Tam tikrais atvejais galima susigrąžinti likusias registracijos išlaidas, jei planuojate ją išardyti.
  • Surinkti visus dokumentus, susijusius su transporto priemone. Tai įtraukia registracijos istoriją, draudimų išmokų dokumentus ir daugiau. Tai labai pravers, jei ketinate ją parduoti.
  • Bet kokiu atveju paruošti automobilio nuosavybės įrodymą, ypač jei pasirenkamas auto supirkimas. Tai gali būti vairuotojo pažymėjimas, atitinkantis registracijos dokumentus. Prieš juos įteikdami įsitikinkite, kad numeriai sutampa.

 

Atlikus tai, telieka rasti ką daryti su senąja transporto priemone.

 

Išardykite ir parduokite dalis

 

Jei puikiai išmanote savo automobilį ir turite visus reikiamus įrankius ir veržliarakčius kiekvienam varžtui, tada dalių pardavimas gali būti pelningesnis, nei visos priemonės pridavimas į metalo laužą. Naujų padangų komplektai kainuoja itin brangiai, todėl neretai norintys sutaupyti perka ir padėvėtas. Net ir panaudotas variklis gali įnešti daugiau finansų. O jei Jūsų automobilis retas, unikalus, tada tikrai daug dėmesio susilauks Jūsų skelbimai.

 

Parduokite į surinkimo punktą

 

Auto supirkimas nediskriminuoja – čia superkamos ir važiuojančios, ir nebepajudančios transporto priemonės. Neretai šiuo būdu pavyksta automobilius parduoti esančiomis rinkos kainomis, o personalas atvažiuos pasiimti nevažiuojančios priemonės iš bet kurio Lietuvos galo.

 

Žinoma, jei tikrai gaila išardyti automobilį, jį priduoti į metalo laužą, laisvai galima jį ir atiduoti pažįstamiems. Tikrai jūsų giminės, draugų rate atsiras žmogus, kuriam žūtbūt reikia transporto priemonės. Jie noriai priims tokią dovaną ir ją vertins taip, kaip ir Jūs.