Tr. Geg 29th, 2024
vanduo geriamas
vanduo geriams stiklinese

Jeigu galvojate, kad vanduo išgaunamas iš čiaupo yra aukščiausios kokybės, tuomet klystate ir siūlome skaityti šį straipsnį toliau. Nepaisant gero geriamojo vandens kokybės, jis vis tiek turi tam tikrų priemaišų. Vanduo kuris išgaunamas iš čiaupo gali turėti likusių kvapų, sunkiųjų metalų ir valymo chemikalų, tokių kaip chloras, todėl gali atsirasti nemalonus kvapas ir skonis. Tai nėra vieninteliai minusai nefiltruojamo vandens, jis taip pat gali būti kenksmingas žmogaus sveikatai. Per įvairius tyrimus buvo pasakyta, kad vanduo iš čiaupo niekada nėra 100 procentų patikimas.

Jeigu galvojate, kad vandens gėrimas iš buteliukų yra puikus variantas, tuomet klystate. Pirkdami vandens buteliukus jūs prisidedate prie taršios aplinkos, nes švaistote plastikinius buteliukus, o visame pasaulyje išvaistoma virš 3 milijonų tono plastiko. Taipogi, plastikas suirti gali tik per 300 metų. Tad norint sutaupyti pinigų ir gerti sveikiausią vandenį, jums yra reikalingi vandens filtrai.

Dalinamės su jumis pagrindiniais filtruoto vandens privalumais:

Pašalinamas vandentiekio kvapas iš vandens

Ar dažnai geriate vandenį iš čiaupo tam, kad neliktumėte dehidratuoti? Vanduo iš čiaupo yra apdorojamas su įvairiausiomis cheminėmis medžiagomis, kuriose yra sunkiųjų metalų ir jos suteikia vandeniui nemalonų kvapą ir kitokį skonį. Kvapo stiprumas gali priklausyti nuo vandens kokybės jūsų gyvenamoje vietoje, tačiau su vandens filtrai galite panaikinti šį kvapą ir gerti švarų vandenį.

Pašalinamas chloras

Chloras yra labiausiai paplitusi kaip cheminio valymo medžiaga, kuri naudojama vandens tiekimui valyti. Chloras yra gyvybiškai svarbus, kad pašalinti pavojingas bakterijas ir ligas iš vandens, tačiau jo dalis gali prisidėti prie nemalonaus kvapo, apie kurį kalbėjome šiek tiek aukščiau.

Padidinama hidratacija

Nugeležinimo filtrai prisideda ne tik prie vandens kokybės, tačiau gali pašalinti ir įvairiausius teršalus. Priklausomai nuo jūsų vandens filtro kokybės, jūsų vanduo gali būti pagerintas iki tam tikro taško, kuomet gerdami tą vandenį pasieksite didesnį hidratacijos lygį, nei gerdami įprastą vandentiekio vandenį.

Pagerinamas virškinimas

Vanduo kuriame yra daugiau mineralų kiekių gali prisidėti prie geresnio virškinimo. Sveikas vanduo gali pagerinti mineralų ir maistinių medžiagų judėjimą žmogaus kūne.