An. Bal 23rd, 2024

Kuomet nusprendžiama pakeisti lauko duris, gana dažnais atvejais iškyla klausimas, nuo ko reikėtų pradėti paiešką – juk pasirinkimo galimybės nėra tokios ir mažos. Specialistai pataria renkantis duris laikytis tam tikrų taisyklių, kurios leistų duris išsirinkti dar paprasčiau.

Taigi, kuo vertėtų vadovautis, renkantis tinkamiausias duris?

Visų pirma, reikėtų nuspręsti, iš kokių medžiagų jos turėtų būti pagamintos: plastiko, medienos, plieno, ar aliuminio. Turbūt nereikia net sakyti, kad pačios tvirčiausios ir saugiausios yra šarvo durys, taigi, toks pasirinkimas yra vienas dažniausių. Vis dėlto, puikiu pasirinkimu gali būti ir durys, pagamintos iš kitokių medžiagų, pavyzdžiui, medžio – tokios durys puikiai sulaiko šilumą bei izoliuoja garsą. Nors kartais manoma, kad plastiko ar aliuminio durys nėra patvarios ir tarnauja gana trumpą laiką, tačiau tai tikrai nėra tiesa, ir šiandien durys, pagamintos iš įvairių medžiagų, ne vien tik plieno, gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Kiekvienos jų reikalauja vis kitokios priežiūros, todėl įvertinkite, ar tam galėsite paskirti pakankamai dėmesio.

Jei nesate garantuoti, koks pasirinkimas gali būti pats geriausias, galite paprasčiausiai apsilankyti puslapyje vilniausdurys.lt kur galėsite rasti platų prekių pasirinkimą ir durų aprašymus, o iškilus tam tikriems klausimams, visada galima susisiekti nurodytais kontaktais bei pasikonsultuoti su specialistais.

Kai nuspręsite, iš kokių medžiagų pagamintos durys gali būti geriausias pasirinkimas, galima pasvarstyti ir apie durų dizainą. Gana dažnai yra svarbu ne tik tai, kad durys būtų saugios, bet ir puikiai derėtų prie interjero bei eksterjero. galite būti maloniai nustebinti, koks gausus durų asortimentas yra siūlomas, ir tikrai nesunkiai išsirinksite tinkamiausią sprendimą. Žinoma, renkantis duris labai svarbu pagalvoti ir apie ateitį – kadangi durys tarnauja pakankamai ilgai, labai svarbu būti tikriems, kad jos derės prie interjero ir eksterjero net ir tuomet, jei bus atlikti tam tikri remonto darbai, todėl gana neutralios spalvos tikrai gali būti puikiu pasirinkimu.

Taigi, jei norite pasikeisti duris, pirmiausia apgalvokite, iš kokių medžiagų jos turėtų būti pagamintos, o taip pat, kokios durys geriausiai derėtų prie jūsų namų. Tuomet beliks susisiekti su pardavėju ir užsisakyti patikusią prekę.