Tr. Bir 19th, 2024
Kaip programinė įranga suteikia pridėtinės vertės automobilių gamintojų produktams- 2

Toliau plečiantis išmaniųjų telefonų rinkai o tokios iniciatyvos, kaip išmanieji elektros tinklai, ir toliau sparčiai populiarėja, dar viena pramonės šaka tapo “išmanesnė” naudojant programinę įrangą ir programėles – automobilių pramonė.

“Ford”, BMW ir kitos automobilių ir kitos bendrovės tobulina savo automobilius, naudodamos juose įmontuotą programinę įrangą, kuri gerina klientų patirtį, o automobilių pramonė dirba su technologijomis kuri leis automobilius valdyti per debesiją. Automobilių gamintojai pastebi, kad programinė įranga yra būdas padidinti produktų “vertę” ir šviežumą, neinvestuojant daug lėšų į naujas transporto priemones. transporto priemonių gamybą. Tam reikia “Ford Motor Company”, pavyzdžiui, planuoja maždaug dvejus su puse metų, suprojektuoti ir pagaminti naują automobilį. Projektavimas ir gamyba, įskaitant metalo štampavimo įrangą ir surinkimą linijų įrengimą, turi būti baigti gerokai prieš automobilio automobilis išvažiuoja iš linijos. Tačiau automobilių gamintojai gali sukurti sukurti naują automobilio programinės įrangos sąsają per kelis mėnesius. ir atnaujinti ją vėl ir vėl per visą automobilio eksploatavimo laikotarpį. be ilgo pasirengimo laiko. Tai leidžia “Ford” ir kitiems automobilių gamintojams gerokai pagerinti keleivių patirtį ir papildyti automobilius naujomis funkcijomis. praėjus keleriems metams po jų pagaminimo.

Kaip programinė įranga suteikia pridėtinės vertės automobilių gamintojų produktams?

  • Galimybė nuotoliniu būdu aktyvuoti ir reguliuoti klimato kontrolę, prijungti savo išmaniuosius įrenginius prie multimedijos sistemos, stebėti įvairius parametrus ar atnaujinti programinę įrangą, o vėliau ir būti informuotiems apie spūstis yra tik keletas išmaniųjų funkcijų, kurias naujos kartos automobilių tiekėjai siūlys savo klientams. Pridėtinė vertė tokių funkcijų naujuosiuose automobiliuose yra milžiniška – vairuojai galės jaustis tarsi keliautų namuose, o mašinoje integruotos funkcijos leis greičiau ir efektyviau pasiekti norimą tikslą. Tokiu b8du gamintojai užtikrina, kad toks automobilis bus itin paklausus rinkoje.

Kokią naudą automobilių gamintojams teikia programine įranga patobulinti automobiliai? Kokią naudą gauna klientai?

  • Patobulinti automobiliai su programine įranga gamintojams suteiks didesnį našumą, automobilius bus lengviau atnaujinti ir apdoroti, o klietai bus patenkinti automobilio gamintojų teikiama kokybe.
  • Automobilius  bus galima lyginti su išmaniąja programėle – esant reikalui, įvyksta atnaujinimas, klientas iš senosios programėlės susiintegruoja naująją be didelių astangų ir jau gali džiaugtis naujomis funkcijomis. Arba su kompiuterio software, kas irgi būtų analogiška.

Kokios vertės grandinės veiklos yra susijusios su automobilių tobulinimo programine įranga?

Visi gamybinės įmonės vertės grandinės dalyviai yra glaudžiai susiję. Šiuo atveju bus susijusi ne tik mašinos inžinierių komanda (technikai, mechanikai,), tačiau prisidės ir IT specialistai, marketingo specialistai, aptarnaujantysis servisas. Visa grandinė turės būti vientisa, kurią sudarys aumobilio gaminimo ir projektavimo komanda, kūrimui reiks žmogiškųjų išteklių, toliau vyks technologijų tobulinimas.

Kiek konkurencinio pranašumo automobilių gamintojams suteikia programinė įranga? Paaiškinkite savo atsakymą.

Atsakymas yra dvipusis – ir labai daug, ir labai mažai. Atskiros automobilių kompanijos bus pajėgios kurti unikalias programines sistemas, integruodami specifines funkcijas ir patogumus. Tačiau reiktų neatmesti to, kad tarp automobilių gamintojų gali kilti „karas“ – vieni nuo kitų plagijuos idėjas, vyks programinės sistemos „karas“, o pati programinė sistema turės būti labai saugoma nuo „įsilaužėlių“.